Maisto gaminimo priedai

Perkelkite savo maisto gaminimą į kitą lygį, naudodami tinkamus prikaistuvius ir priedus.

Rodyti visus maisto gaminimo priedus
Rodyti visus maisto gaminimo priedus
2626
 • Electrolux - Valymo priemonių rinkinys garinėms orkaitėms - E6OK3106

  Valymo priemonių rinkinys garinėms orkaitėms

  E6OK3106

  Universalus komplektas kalkių nuosėdoms iš garinės orkaitės šalinti, jai valyti ir apsaugoti.


 • Electrolux - Ištraukiamos orkaitės grotelės - E4OHGRI1

  Ištraukiamos orkaitės grotelės

  E4OHGRI1

  Papildomos orkaitės grotelės, lengvai prasiplečia iki bet kokio pločio – nuo 35 iki 56 cm.


 • Electrolux - Maisto gaminimo laikmatis - E4KTAT01

  Maisto gaminimo laikmatis

  E4KTAT01

  Patogus laikmatis, kurį galite netgi pasiimti su savimi, jeigu išeinate iš virtuvės, kai kas nors gaminasi.


 • Electrolux - Silikoninis puodo laikiklis - E4KPPH01

  Silikoninis puodo laikiklis

  E4KPPH01

  Puiki apsauga tvarkant puodus ir keptuves iki vienos minutės 230˚C temperatūroje arba daug ilgiau esant žemesnei temperatūrai.


 • Electrolux - Gilus prikaistuvis "WOK" - INFI-WOK

  Gilus prikaistuvis "WOK"

  INFI-WOK

  Su Infinite Wok indukcinės technologijos švara ir veiksmingos energijos sąnaudos perkeliamos į maisto gaminimą kiniškoje keptuvėje. Dėl sumanios atramos virtuvės šefas gali naudoti natūralius judesius maišymui, o indukcinė technologija kinišką keptuvę įkaitina greičiau nei įprastos dujos. Be to, ji puikiai atrodo.


 • Electrolux - Akmuo picai kepti - E9OHPS01

  Akmuo picai kepti

  E9OHPS01

  Picos orkaičių paslaptis – specialios, ugniai atsparios plytos, sulaikančios karštį ir suteikiančios autentišką skonį kepant picas, fokačijas ir kitą duoną ir tešlainius. Mūsų picos plyta sukuria tokį patį poveikį įprastoje elektrinėje ar dujinėje orkaitėje.


 • Electrolux - Silikoninė pirštinė - E4KPGLO1

  Silikoninė pirštinė

  E4KPGLO1

  Orkaitės pirštinė pagaminta iš šiuolaikiškos medžiagos, naudojamos profesionaliose virtuvėse dėl puikaus atsparumo karščiui ir neslydimo.


 • Electrolux - Sous Vide maišeliai - E3OS

  Sous Vide maišeliai

  E3OS
  • Paragaukite puikaus vakuume pagaminto maisto

 • Electrolux - Perforuotas kepimo padėklas - E9OOPT01

  Perforuotas kepimo padėklas

  E9OOPT01

  Kepant garais ir karštu oru sudidaro traški, auksinė plutelė su skaniu drėgnu vidumi, idealiai tinka duonai ir bandelėms. Mūsų konditerinė skarda, skirta CombiSteam turi perforuotą paviršių, kad būtų užtikrintas vienodas karščio pasiskirstymas.


 • Electrolux - Garinimo indų rinkinys - E9OOGC23

  Garinimo indų rinkinys

  E9OOGC23

  Sukurtas pagal griežtus profesionalių virtuvės šefų standartus, šis nerūdijančiojo plieno indų, skirtų maisto gaminimui garuose, rinkinys leidžia pasiekti puikių rezultatų kaskart naudojantis savo garine orkaite. Perforuotieji indai tinkami maisto gaminimui garuose, blanširavimui, atšildymui, pašildymui. Neperforuotieji indai idealiai tinka troškinimui, kepimui, virimui, padažams ir sriuboms arba ištekėjusioms sultims surinkti (naudojant kartu su perforuotuoju indu). Indus tinka laikyti šaldytuve, nes jie pagaminti iš itin higieniškos medžiagos. Galima plauti indaplovėje.


 • Electrolux - Garinimo indų rinkinys - PKKS8

  Garinimo indų rinkinys

  PKKS8

  Pagamintas profesionaliems virtuvės šefams šis aukštos kokybės plieno rinkinys gaminimui garais suteikia galimybę garams cirkuliuoti aplink maistą ir maistas greitai ir vienodai kepamas. Įvairių dydžių indai pritaikyti mėsai, žuviai, ryžiams bei daržovėms, o mažiausias prikaistuvis su dangčiu skirtas padažams ir pašildymui.


 • Electrolux - Grilis "Plancha" - INFI-GRILL

  Grilis "Plancha"

  INFI-GRILL

  Indukcinėms kaitlentėms specialiai pritaikytas grilis „Infinite® Plancha“ leis mėgautis čirškančiais sultingais kepsniais, gardžiomis daržovėmis ar šviežiomis jūrų gėrybėmis bet kuriuo metų laiku. Nuo šiol dėl storo aliuminio pado, nelipnaus paviršiaus ir dvi kaitvietes jungiančio „tilto“ funkcijos galėsite kepti kur kas didesnius patiekalus tiek ant grublėto, tiek ant lygaus paviršiaus. Grilių itin lengva valyti, atsparus iki 200°C karščiui. Matmenys – 24 x 46,5 cm.


 • Electrolux - Purškiamas orkaitės valiklis 250ml - E6OCS106

  Purškiamas orkaitės valiklis 250ml

  E6OCS106

  Šis aukštos kokybės purškalas lengvai ištirpdo riebalus ir pridegusį maistą. Paprasčiausiai užpurkškite ir nuvalykite. Puikiai tinka orkaičių vidui, lentynoms ir elektrinėms kepsninėms valyti ir atnaujinti.


 • Electrolux - Purškiamas valiklis nerūdijančio plieno paviršiams 250ml - E6SCS106

  Purškiamas valiklis nerūdijančio plieno paviršiams 250ml

  E6SCS106

  Šis aukštos kokybės purškalas švelniai valo ir blizgina visus nerūdijančiojo plieno paviršius, juos aptraukdamas apsaugine plėvele, todėl vėliau juos bus lengviau valyti. Specialūs priedai neleidžia palikti pirštų atspaudų, o paties valiklio nereikia nuplauti, tad lengvai nuvalysite indų dangčius, orkaičių dureles, kriaukles ir ant jų paviršių neliks dėmių.


 • Electrolux - Valymo priemonių rinkinys keraminiams paviršiams - E6HK2106

  Valymo priemonių rinkinys keraminiams paviršiams

  E6HK2106

  Pilnas stiklo keramikos ir indukcinės kaitlentės valymo rinkinys, padėsiantis išlaikyti ją lyg naują. Rinkinyje yra 2 buteliukai stiklo keramikai skirto kremo, šalinančio dėmes ir aptraukiančio paviršių apsaugine plėvele lengvesniam valymui ateityje. 1 stiklo keramikos grandiklis, kuriuo lengvai pašalinsite pridegusį maistą nesubraižydami paviršiaus, 1 švelnus plaunamas unikalaus rašto skudurėlis, skirtas giliam valymui ir blizginimui.


 • Electrolux - Orkaitės valiklis 250ml - E6OCC106

  Orkaitės valiklis 250ml

  E6OCC106

  Aukštos kokybės stiprus kreminis valiklis, skirtas pridegusiam maistui ir riebalams valyti. Pašalina visas nuosėdas orkaitės viduje bei ant kepimo ir kepsninės padėklų. Švelnus ir nekenksmingas. Nereikia grandyti. Negalima naudoti savaime išsivalančiose orkaitėse ar kataliziniams paviršiams valyti.


 • Electrolux - Mikrobangų krosnelės valiklis 250ml - E6MCS106

  Mikrobangų krosnelės valiklis 250ml

  E6MCS106

  Šis stipriai veikiantis aukštos kokybės valiklis tirpdo riebalus ir valo dėmes nuo mikrobangų krosnelių vidaus ir išorės. Veiksmingai pašalina bakterijas, pelėsius ir blogus kvapus, yra ekologiškas ir nekenksmingas.


 • Electrolux - Mikrobangų krosnelės dangtis indams - E4MWCOV1

  Mikrobangų krosnelės dangtis indams

  E4MWCOV1

  Nukreipkite karštį į patiekalą, šildymo mikrobangomis metu išlaikykite jį skanų ir drėgną. Šis praktiškas gaubtas dedamas tiesiai virš patiekalo ir neleidžia aptaškyti mikrobangų krosnelės vidaus. Pagamintas iš ilgaamžio plastiko, tinkamas plauti indaplovėje. Matmenys: Ø 265 mm


 • Electrolux - Nerūdijančio plieno valymo priemonė 250ml - E6SCC106

  Nerūdijančio plieno valymo priemonė 250ml

  E6SCC106

  Šis aukštos kokybės kremas švelniai valo ir blizgina visus nerūdijančiojo plieno paviršius, juos aptraukdamas apsaugine plėvele, leidžiančia lengviau valyti juos ateityje. Specialūs priedai neleidžia palikti pirštų atspaudų, o paties valiklio nereikia nuplauti, tad lengvai nuvalysite indų dangčius, orkaičių dureles, kriaukles nepalikdami jokių dėmių ant paviršiaus.


 • Electrolux - Keraminės kaitlentės valiklis 250ml - E6HCC106

  Keraminės kaitlentės valiklis 250ml

  E6HCC106

  Aukštos kokybės keraminių kaitlenčių valiklis puikiai nublizgins jūsų kaitlentę. Pašalina pridegusį maistą, blizgina keraminės, indukcinės ar stiklinės kaitlentės paviršių, aptraukia jį apsaugine plėvele, todėl vėliau juos lengviau nuvalyti. Nebraižo valomo kaitlentės paviršiaus.


 • Electrolux - Kaitlentės grandiklis - E6HUE102

  Kaitlentės grandiklis

  E6HUE102

  Grandyklė keramikinei kaitlentei - saugus, nebraižantis būdas pašalinti pridegusius maisto likučius ar išsiliejimus ir išlaikyti Jūsų stiklo, keramikos, indukcinę ar halogeninę kaitlentę kaip naują.