Siurblių maišeliai ir priedai

Pakeiskite savo siurblio maišelius ir filtrus. Ir toliau galėsite saugoti savo namus nuo dulkių ir alergenų.

Rodyti visus siurblių maišelius ir priedus
Rodyti visus priedus
5454
 • Electrolux - Dulkių maišelis - E200B

  Dulkių maišelis

  E200B

  „E200B Classic“ popierinis dulkių maišelis sulaiko daugiau nei 95 % dulkių ir smulkiųjų dalelių, dėl to jis yra daug veiksmingesnis už įprastą popierinį dulkių maišelį. Skirtas naudoti dulkių siurbliuose su „S-bag“ logotipu. Lengvai naudojamas ir keičiamas.


 • Electrolux - Dulkių maišelis - E203B

  Dulkių maišelis

  E203B

  „s-bag® anti-odour“ yra unikalus sintetinis dulkių maišelis, sugeriantis dulkių siurblyje susidarančius nemalonius kvapus. Jeigu turite augintinių, tikrai įvertinsite šią nepaprastą nemalonių kvapų naikinimo priemonę, kuri taip pat sulaiko iki 99 % dulkių, žiedadulkių, alergenų ir kitų dalelių. 


 • Electrolux - Dulkių maišelis - E210B

  Dulkių maišelis

  E210B

  „s-bag® Ultra Long Performance“ užtikrina gerą valymą ir didelę siurbimo galią visą maišelio naudojimo laikotarpį. Dėl puikių filtravimo savybių net smulkiausios dulkės bus sugautos, o namų oras bus švarus. Tai patikrino ir patvirtino nepriklausomas „TÜV Rheinland Group“ bandymų institutas. 


 • Electrolux - Dulkių maišelis - E206B

  Dulkių maišelis

  E206B

  „s-bag® Hygiene Anti-Allergy“ yra itin kokybiškas sintetinis maišelis, kurį gali naudoti alergiški žmonės ir žmonės, mėgstantys ypač švarią aplinką. Šis higieniškas filtruojamasis maišelis sulaiko iki 1 mikrono dydžio alergenus, išvalydamas namų orą ir užtikrindamas švarią ir sveiką aplinką. „s-bag® Hygiene Anti-Allergy“ suteiktas ECARF kokybės ženklas.


 • Electrolux - Dulkių maišelis - E200M

  Dulkių maišelis

  E200M
  • „s-bag®“ – standartinis maišelis, supaprastinantis gyvenimą
  • Originalus „Electrolux“ dulkių maišelis

 • Electrolux - Dulkių maišelis - E201B

  Dulkių maišelis

  E201B

  „s-bag® Classic Long Performance“ užtikrina ilgalaikį dulkių siurblio veikimą, t. y. didesnę siurbimo galią ir geriausią valymą iki pat akimirkos, kai dulkių maišelis prisipildo ir turi būti išmestas. „s-bag® Classic Long Performance“ naudojamas iki 50 % ilgiau nei įprasti popieriniai maišeliai! Tai patikrino ir patvirtino nepriklausomas „TÜV Rheinland Group“ bandymų institutas. 


 • Electrolux - Dulkių maišelis - E201M

  Dulkių maišelis

  E201M

  Šiame rinkinyje yra 12 „s-bag® Classic Long Performance“ maišelių. „s-bag® Classic Long Performance“ užtikrina ilgalaikį dulkių siurblio veikimą, t. y. didesnę siurbimo galią ir geriausią valymą iki pat akimirkos, kai dulkių maišelis prisipildo ir turi būti išmestas. „s-bag® Classic Long Performance“ naudojamas iki 50 % ilgiau nei įprasti popieriniai maišeliai! 


 • Electrolux - Rinkinys - KIT03B

  Rinkinys

  KIT03B

  Rinkinys „Animal Kit“ tinka valyti gyvūnų plaukus nuo apmušalų, kilimų, užuolaidų ir laiptų su kilimine danga.


 • Electrolux - Dulkių maišelis - E212B

  Dulkių maišelis

  E212B

  „s-bag® GREEN“ – pažangus ir saugus aplinkai dulkių maišelis, 100 % pagamintas iš natūralių atsinaujinančių medžiagų. „s-bag® GREEN“ pagamintas iš nebalinto kukurūzų krakmolo, natūralios gumos ir perdirbto kartono – tai reiškia, kad žaliavos biologiškai suyrančios. „s-bag® GREEN“ pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbtų medžiagų ir gamtoje suyra per 15 savaičių.


 • Electrolux - Filtras - EFHG12W

  Filtras

  EFHG12W

  Plaunamo „Hygiene™“ FHG12W „GREEN“ filtro rėmelis pagamintas iš perdirbto plastiko. Veiksmingas plaunamas oro filtras sulaiko net mažiausias dalelytes (99,5 % iki 0,06 mikrono dydžio dalelių), pavyzdžiui, žiedadulkes, pelėsio sporas, dulkių erkučių ekskrementus ir alergenus.


 • Electrolux - Filtras - EF142

  Filtras

  EF142

  Šis originalus „UltraPower“ filtro rinkinys lengvai valomas ir atsparus. Kaskart tuštindami dulkių indą sausu šepečiu nuvalykite ir filtrą. Kas penktą dulkių talpos tuštinimą filtrą išplaukite. Atsargiai praskalaukite filtro dalis drungnu vandeniu be valymo priemonių. Vandens perteklių nukratykite ir palikite filtrą džiūti bent 12 valandų. Prieš dėdami filtrą atgal į siurblį, įsitikinkite, kad filtro dalys tikrai sausos.


 • Electrolux - Filtras - EF137

  Filtras

  EF137

  Šis itin kokybiškas plaunamas filtras buvo sukurtas saugoti Jūsų „UltraCaptic“ dulkių siurblio variklį nuo dulkių talpoje esančių dulkių dalelių. Jį galima plauti, todėl visada džiaugsitės puikiu siurblio veikimu. Tiesiog išimkite nešvarų maišelį iš dulkių siurblio ir išplaukite po tekančiu vandeniu. 


 • Electrolux - Rinkinys - ZE003

  Rinkinys

  ZE003

  „Big Dirt™“ yra idealus priedas Jūsų dulkių siurbliui. „Big Dirt™“ padeda susiurbti tai, ko paprastas siurblys negali susiurbti: pelenus, (nedegius) skysčius ir kitas šiukšles – purvą, stiklą ir cementą. „Big Dirt™“ puikiai atitirpina šaldiklį ir išsiurbia automobilį.


 • Electrolux - Rinkinys - USK9

  Rinkinys

  USK9

  Viskas, ko reikia Jūsų „UltraSilencer“ dulkių siurbliui atnaujinti ir jo veikimui pagerinti, yra viename rinkinyje: 4 „s-bag® classic long performance“, vienas plaunamas „Allergy Plus™“, vienas universalus karpomas variklio filtras ir 4 „s-fresh® blossom“ oro gaivikliai (maišeliai), kaskart siurbiant namus skleidžiantys švelnų ir gaivų gėlių kvapą. 


 • Electrolux - Rinkinys - USK10

  Rinkinys

  USK10

  Iškart gaukite viską, ko reikia „UltraCaptic“ dulkių siurbliui, kad jis veiktų nepriekaištingai. Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia Jūsų dulkių siurbliui atnaujinti ir pagerinti jo veikimą. Rinkinyje yra vienas plaunamas variklio filtras, vienas plaunamas „Allergy Plus™“ filtras ir 4 „s-fresh® lemon“ maišeliai, kaskart siurbiant namus skleidžiantys švelnų ir gaivų citrinos kvapą. 


 • Electrolux - Filtras - EF144

  Filtras

  EF144

  Šie filtrai sukurti specialiai „Ergorapido ZB 3…“ ir „Rapido ZB 5“..., ZB 61... Šios serijos dulkių siurbliai parduodami nuo 2014 m. kovo. Filtrus lengva valyti, jie yra patvarūs: kaskart tuštindami indą patraukite virš jo esančią spyruoklę, kad pašalintumėte dulkes iš filtro. Filtrą nuplaukite drungnu vandeniu be valymo priemonių kas penktą dulkių talpos ištuštinimą. Nukratykite vandenį ir palikite džiūti 12 valandų, kad prieš dedant atgal į siurblį filtras būtų visiškai sausas. 


 • Electrolux - Filtras - EF129

  Filtras

  EF129

  Plaunamas dulkių filtras saugo Jūsų „UltraFlex“ dulkių siurblio variklį nuo dulkių rinktuve esančių dulkių dalelių. Kad Jūsų „UltraFlex“ siurblys veiktų puikiai, rekomenduojame nuolat plauti filtrą.


 • Electrolux - Filtras - EF147

  Filtras

  EF147

  „Electrolux“ šiuos kokybiškus filtrus sukūrė taip, kad jie tiktų Jūsų „Equipt“ dulkių siurbliui ir užtikrintų geriausią valymą. Šiame filtrų rinkinyje yra vienas higieniškas filtras ir vienas variklio filtras.


 • Electrolux - Filtras - EFS1W

  Filtras

  EFS1W

  Šis plaunamas „Allergy Plus™“ filtras sulaiko net pačias smulkiausias dalelytes, pavyzdžiui, žiedadulkes, pelėsio sporas, dulkių erkučių ekskrementus ir alergenus. Šis filtras švarina orą ir sumažina alerginių reakcijų pavojų. Kad Jūsų dulkių siurblys veiktų veiksmingai, rekomenduojame filtrą išplauti kaskart, kai matosi, kad jis nešvarus. Filtrą reikia plauti po tekančiu vandeniu, o prieš įdedant jį atgal būtina išdžiovinti. 


 • Electrolux - Filtras - EF124ONLINE

  Filtras

  EF124ONLINE

  Šis dviejų dalių filtras tinka cikloniniams dulkių siurbliams Z99…".


 • Electrolux - Filtras - EFH12W

  Filtras

  EFH12W

  „Hygiene“ filtras sulaiko net smulkiausias daleles. Šis filtras švarina orą, saugo siurblį nuo užteršimo ir sumažina alerginių reakcijų pavojų. Kad Jūsų dulkių siurblys veiktų nepriekaištingai, rekomenduojame „Hygiene“ filtrą išplauti kaskart, kai matosi, kad jis nešvarus. Filtrą reikia plauti po tekančiu vandeniu, o prieš įdedant atgal jį būtina išdžiovinti. 


 • Electrolux - Filtras - EFH12

  Filtras

  EFH12
  • Neplaunamas filtras

 • Electrolux - Filtras - EF31

  Filtras

  EF31

  „Hygiene“ filtras „ELECTROLUX“ dulkių siurbliams „Clario2 ZP“ 3505…3530, „ErgoClassic ZP“ 4000, 4001, 4010, 4020, 4043N, „Ingenio Z“ 3420, 3480, 3482. „ELECTROLUX“ šį „Hygiene“ filtrą sukūrė specialiai tam, kad kuo ilgiau siurblys veiktų nepriekaištingai. Filtras pagamintas iš itin kokybiškos medžiagos, užtikrinančios galingą siurblio oro srautą ir didelę siurbimo galią, aukštą valymo lygį ir geriausią dulkių sulaikymą.


 • Electrolux - Antgalis - ZE010

  Antgalis

  ZE010

  Universalus antgalis su ratukais užtikrina sklandų judėjimą siurbiant kietas grindis ir kilimus.


 • Electrolux - Antgalis - ZE011

  Antgalis

  ZE011

  Universalus antgalis su ratukais užtikrina sklandų judėjimą siurbiant kietas grindis ir kilimus.


 • Electrolux - Antgalis - ZE063

  Antgalis

  ZE063

  „3 in 1“ priedas skirtas valyti įvairius paviršius – nuo lentynų iki sofų.


 • Electrolux - Antgalis - ZE013.1

  Antgalis

  ZE013.1

  „Turbo Brush“ šepetys, skirtas pašalinti giliai kilime esančias dulkes. Taip pat yra 32–35 mm adapteris, kad priedą būtų galima naudoti su daugeliu rinkoje esančių dulkių siurblių.


 • Electrolux - Antgalis - ZE061.1

  Antgalis

  ZE061.1

  „Silent“ parketo antgalis su natūraliais šeriais užtikrina efektyvų ir švelnų kietų grindų valymą. Komplektuojamas su 32-35 mm jungtimi.


 • Electrolux - Antgalis - ZE060.1

  Antgalis

  ZE060.1

  Antgalis „Mini textileturbo“. Lankstus skydelis leidžia valyti horizontaliuoju ir vertikaliuoju būdu.


 • Electrolux - Antgalis - ZE065

  Antgalis

  ZE065

  „Speedy Clean“ šepetys, skirtas valyti sunkiai pasiekiamas vietas. Tik 44 mm aukščio. Taip pat yra 32–35 mm adapteris, kad priedą būtų galima naudoti su daugeliu rinkoje esančių dulkių siurblių.


 • Electrolux - Rinkinys - GSK1

  Rinkinys

  GSK1

  Šis GREEN rinkinys būtinas Jūsų GREEN dulkių siurbliui. Viskas, ko reikia, kad Jūsų siurblys veiktų nepriekaištingai. 4 „s-bag® GREEN“, vienas „Hygiene“ plaunamas filtras, skirtas valyti orą iki 99,95 % ir neužteršti dulkių siurblio, vienas pritaikomas variklio filtras ir 4 „s-fresh GREEN“ maišeliai su natūraliomis kvapiosiomis mineralų granulėmis, siurbiant skleidžiančiomis gaivų kvapą. 


 • Electrolux - Antgalis - ZE069

  Antgalis

  ZE069

  Jeigu auginate katę arba šunį, galbūt pastebėjote, kad namuose gausu gyvūnų plaukų, kurie užkemša įprastų dulkių siurblių antgalius. Šis antgalis sukurtas specialiai tam, kad susiurbtų visus plaukus nuo paviršių, todėl naudojant „Ergorapido“ arba „Rapido“ siurblį daug paprasčiau namuose palaikyti švarą ir užmiršti gyvūnų plaukus. 


 • Electrolux - Rinkinys - USK11

  Rinkinys

  USK11

  Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia Jūsų „UltraFlex“ dulkių siurbliui atnaujinti ir pagerinti jo veikimą. Šiame rinkinyje yra vienas plaunamas smulkių dulkių filtras, vienas plaunamas „Hygiene“ filtras ir 4 „s-fresh® Crispy Bamboo“ maišeliai, kurie Jums siurbiant namus, skleidžia gaivų bambuko kvapą. 


 • Electrolux - Antgalis - ZE112

  Antgalis

  ZE112
  • 180° valymas
  • Itin plonas
  • Švelniai valo kieto paviršiaus grindis

 • Electrolux - Antgalis - ZE114

  Antgalis

  ZE114
  • Negadina jūsų grindų ir kilimų
  • Išskirtinis dulkių susiurbimas
  • Ilgaamžė konstrukcija

 • Electrolux - Antgalis - ZE115

  Antgalis

  ZE115
  • Švelniai valo kieto paviršiaus grindis
  • Itin platus
  • Tylus

 • Electrolux - Antgalis - ZE116

  Antgalis

  ZE116
  • Galingas
  • Antgalis sunkiai prieinamom vietom

 • Electrolux - Antgalis - ZE117

  Antgalis

  ZE117
  • Šepetys
  • Siauras antgalis
  • Baldams skirtas antgalis

 • Electrolux - Antgalis - ZE119

  Antgalis

  ZE119

  „Turbo Brush“ valo storus kilimus. Galimas giluminis kilimų siurbimas.


 • Electrolux - Antgalis - ZE030N

  Antgalis

  ZE030N

  „2 in 1“ priedas, skirtas valyti jautrius paviršius, pavyzdžiui, minkštas šepetys skirtas baldų ir stalų paviršiams, antgalis audiniams – sofos apmušalams arba užuolaidoms. Priedą galima naudoti su daugeliu rinkoje esančių dulkių siurblių.


 • Electrolux - Antgalis - ZE062

  Antgalis

  ZE062

  „DustMagnet“ antgalis puikiai veikia ant įvairiausių paviršių. Komplektuojamas su 32-35 mm jungtimi.


 • Electrolux - Priedas - KIT09

  Priedas

  KIT09

  Pasirūpinkite, kad Jūsų dulkių siurblys taptų universalus! „Electrolux Auto Kit“ – tai visi dulkių siurblio priedai, būtini, norint gerai pasirūpinti automobilio švara. Naudodami šiuos priedus lengviau pasieksite ir geriau išvalyti visas automobilio vietas neįkeldami siurblio į vidų – ankštas ir sunkiai pasiekiamas vietas (pavyzdžiui, po automobilio sėdynėmis ir tarp jų), nuo automobilio sėdynių nusiurbia kibias dulkes ir tobulai valo plastikines dalis bei langus. 


 • Electrolux - Kvapas - ZE212

  Kvapas

  ZE212

  Kiekvieną kartą siurbiant namus „s-fresh® GREEN Pine“ skleidžia švelnų, tačiau nepaprastai gaivų šviežios pušies kvapą. Jį naudoti tikrai paparsta – tiesiog atidarykite maišelį, išbarstykite granules ant grindų ir jas susiurbkite arba tiesiog įberkite granules į dulkių maišelį (jeigu siurblys yra su maišeliu). „s-fresh® GREEN“ pagamintas iš 100 % natūralių pušies kvapu kvepiančių mineralų granulių. 


 • Electrolux - Kvapas - ESRO

  Kvapas

  ESRO

  „s-fresh®“ suteikia namams rožių sodo šiltą vasaros vakarą kvapą. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapas - ESBA

  Kvapas

  ESBA

  „s-fresh®“ užpildo namus gaiviu bambuko kvapu. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapas - ESFI

  Kvapas

  ESFI

  „s-fresh®“ atneša Viduržemio jūros šilumą į Jūsų namus. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapas - ESCO

  Kvapas

  ESCO

  Siurbiant „s-fresh®“ nukels Jus į žalią tropikų salą. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti Jūsų namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapas - ESMA

  Kvapas

  ESMA

  Citrusų kvapai siurbiant atgaivins tiek Jus, tiek Jūsų namus. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti Jūsų namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Priedas - KIT11

  Priedas

  KIT11
  • Antgalis sudėtingiems paviršiams
  • Baldams skirtas antgalis
  • Mikropluošto medžiaga

 • Electrolux - Priedas - KIT12

  Priedas

  KIT12
  • Antgalis sudėtingiems paviršiams
  • Siauras antgalis
  • „AeroPro™ MiniTurbo“ šepetys
  • Siurbliams su Ø 36 mm skersmens ovalia jungtimi

 • Electrolux - Priedas - KIT13

  Priedas

  KIT13
  • Baldams skirtas antgalis
  • „AeroPro™ MiniTurbo“ šepetys
  • Siurbliams su Ø 36 mm skersmens ovalia jungtimi
  • Rinkinys

 • Electrolux - Priedas - KIT10B

  Priedas

  KIT10B

  Šis efektyvus „Ergorapido“ valymo rinkinys padės išlaikyti automobilį švarų.


 • Electrolux - Akumuliatorius - ZE036

  Akumuliatorius

  ZE036

  Baterija „UltraPower“ ZB5020 dulkių siurbliui.


 • Electrolux - Akumuliatorius - ZE037

  Akumuliatorius

  ZE037

  Baterija „UltraPower“ ZB5022 dulkių siurbliui.