Šaldymo priedai

Išlaikykite savo šaldytuvą ir maistą kuo šviežesnį su mūsų šaldymo priedais.

Rodyti visus vėsinimo priedus
Visi priedai
66
 • Electrolux - Šaldytuvo butelių laikiklis - E4RHBH01

  Šaldytuvo butelių laikiklis

  E4RHBH01

  Sumanus būdas geriausiai išnaudoti erdvę – butelių lentyna išlaiko iki trijų 1,5 litrų butelių arba šešias skardines tik 10 cm aukščio erdvėje.


 • Electrolux - Ledukų dėklas - E3FVTRA1

  Ledukų dėklas

  E3FVTRA1

  Niekada negalite turėti per daug ledo kubelių. Ledo kubelių dėklai yra labai patogūs laikyti sultinio, prieskonių ir t. t. porcijas.


 • Electrolux - Šaldytuvo oro filtras - E3RWAF01

  Šaldytuvo oro filtras

  E3RWAF01

  Pakeičiamasis aktyviosios anglies filtras šaldytuvams su funkcijomis Clean Air Control, Taste Guard ir Antibak Plus, padedantis jiems veikti optimaliai, valantis orą ir šalinantis nemalonius kvapus.


 • Electrolux - Purškiamas šaldytuvų valiklis 250ml - E6RCS106

  Purškiamas šaldytuvų valiklis 250ml

  E6RCS106

  Jūsų šaldytuvas, valomas šiuo labai kokybišku valikliu, išliks gaivus ir švarus. Paprasčiausiai užpurkškite ir nuvalykite drėgnu skudurėliu, nereikia net nuplauti. Valiklis neutralizuoja kvapus ir lengvai pašalina dėmes, paviršius blizga ir yra švarus. Juo galima valyti ir vidų, ir išorę.


 • Electrolux - Šaldytuvo kvapo sugertuvas - E6RDO101

  Šaldytuvo kvapo sugertuvas

  E6RDO101

  Prikraukite į šaldytuvą skanaus maisto ir mėgaukitės gaiviu kvapu. „FreshPlus“ kvapų sugėriklis neutralizuoja žuvų, sūrio, mėsos ir kitus stiprius maisto kvapus ir aromatus. Jis palaipsniui skleidžia netoksišką aktyvią medžiagą be kvapiųjų elementų, sugeriančią kvapus ir veikiančią iki 3 mėnesių. Galima naudoti visų modelių ir rūšių šaldytuvuose.


 • Electrolux - Šviežumą palaikantis kilimėlis šaldytuvui - E6RK4106

  Šviežumą palaikantis kilimėlis šaldytuvui

  E6RK4106

  Šaldytuvo priežiūros komplekte yra viskas, ko reikia Jūsų šaldytuvo švarai palaikyti, nemaloniems kvapams šalinti ir vaisių/daržovių šviežumui ilgiau išlaikyti: vienas vaisių/daržovių skyriaus kilimėlis produktų šviežumui ilgiau išlaikyti, vienas kvapų sugėriklis, viena purškiama „Electrolux“ šaldytuvų valymo priemonė ir viena minkšta specialaus pluošto šluostė.