Priedai

Perkelkite savo maisto gaminimą į kitą lygį, naudodami priedus, skirtus „Electrolux“ mažiems prietaisams. Pereikite nuo tešlos minkymo ir trynimo prie malimo ir naminių makaronų.

Rodyti visus priedus
Rodyti visus priedus
66
 • Electrolux - Priedas - ACCESSORYES

  Priedas

  ACCESSORYES

  Tarkuokite ir pjaustykite lengvai ir greitai. „Assistent Express Slicer & Grater“ galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistent“ virtuvinio kombaino priedų lizdą. Rotorinis veikimo principas leidžia tarkuoti ir pjaustyti tiesiai į norimą indą. Keturi patvarūs nerūdijančio plieno būgneliai – keturios skritingos maisto ruošimo funkcijos.


 • Electrolux - Priedas - ACCESSORYMG

  Priedas

  ACCESSORYMG

  „Assistent“ mėsmalė idealiai tinka ruošti naminius mėsos kukulius, mėsos paplotėlius mėsainiams ir mėsą dešroms. Mėsmalę galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistent“ virtuvės kombaino priedų lizdą. Kadangi visiškai kontroliuojate derinamų sudedamųjų dalių kokybę, galite pagaminti aukščiausios kokybės, sveikus ir skanius patiekalus. 


 • Electrolux - Priedas - ACCESSORYPR

  Priedas

  ACCESSORYPR

  Šviežius makaronus pagaminti dar niekada nebuvo taip lengva. Sumaišius tešlą su „Assistent“ ją suminkykite ir susukite į lakštus naudodami makaronų volelį. Volelis turi reguliavimo rankenėlę, kuria nustatomas lakštų storis, tad makaronų storį pasirinksite pagal savo norą. Šviežiai padarytus šilkinius lakštus galite naudoti lazanijai ir „kanelioni“ gaminti arba paruošti įdarytus raviolius ir tortelinius. 


 • Electrolux - Priedas - ACCESSORYFD

  Priedas

  ACCESSORYFD

  Šis pjaustymo diskas sukurtas „Easycompact“ virtuvės kombainui, kad greitai ir lengvai supjaustytų produktus į degtuko formos šiaudelius. Jis idealiai tinka norint supjaustyti bulves, vienodai susmulkinti daržoves gruzdinti arba profesionaliai pagaminti salotas ir garnyrus. Galima plauti indaplovėje. 


 • Electrolux - Priedas - ACCESSORYPSC

  Priedas

  ACCESSORYPSC

  Jau šiandien pradėkite kurti Italijos skonius namuose su „Asistant“ spagečių pjaustykle. Spagečių pjaustyklė pagaminta iš patvaraus nerūdijančio plieno, ją galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistant“, tad makaronų gamybai rankų darbo beveik nereikės. Pjaustyklė supjaustys Jūsų paruoštą tešlos lakštą į tobulos formos spagečius. 


 • Electrolux - Priedas - ACCESSORYPTC

  Priedas

  ACCESSORYPTC

  Taljatelių pjaustyklė pagaminta iš patvaraus nerūdijančio plieno, ją galima lengvai ir greitai įstatyti į „Assistant“. Taljatelių pjaustyklė padės pagaminti plačias norimo ilgio makaronų juostas.