Atraskite

Šaldytuvai-šaldikliai „FreshPlus“

Išsaugokite mėgstamiausius skonius

Pratęskite savo maisto galiojimo laiką ir ilgiau išsaugokite skonį. „TwinTech®“ šaldytuvuose naudojamos dvi vėsinimo sistemos, padedančios išlaikyti maistą idealiomis drėgmės ir temperatūros sąlygomis. Kontroliuojant orą produktai išlieka maksimaliai švieži. Atskira oro sistema šaldiklyje palaiko sausą aplinką, o tai neleidžia formuotis šerkšnui.

Šviežia kiekvienoje lentynoje

Ilgiau išlaikykite skanesnį maistą, nesvarbu, kur jį bepadėtumėte. Su „MultiFlow“ produktai išliks švieži laikant juos šaldytuvo priekyje, gale, viršuje ir apačioje. Aplink produktus užtikrinamas veiksmingas oro srautas, kuris palaiko vienodą temperatūros ir drėgmės lygį. Jūsų maistas bus visuomet skanus ir mažiau jo teks išmesti.

Šviežios lašišos kepsnys prieš ir po gaminimo
„TwinTech®“

Šaldytuvuose-šaldikliuose „FreshPlus“ visi Jūsų produktai ilgiau išliks šviežesni.

„Electrolux“ šaldytuvo „FreshPlus“ su kiekvienoje lentynoje pridėtu maistu vaizdas iš arti

Neįprastai šviežia

Paragaukite žuvies, kuri atrodo ką tik pagauta. Tik ne iš jūros, o iš Jūsų šaldytuvo. „FreshPlus“ šaldytuve-šaldiklyje yra specialus skyrius, kuriame maistas laikomas žemesnėje temperatūroje – tai idealu mėsai ir žuviai. Tinkamose sąlygose laikomas Jūsų maistas išsaugos geriausią skonį.

Jūsų produktai, jūsų tvarka

Kiekvienas produktas, kiekvienas patiekalas – viskas turi savo vietą naujame „Electrolux“ šaldytuve „CustomFlex“. Susikurkite nuosavą laikymo sistemą ir viską lengvai pasiekite su paprastai perstatomomis dėžėmis ir lentynomis. Naujos idėjos, nauji skoniai.

Šviežiai pateiktos salotos iš „Electrolux“ šaldytuvo-šaldiklio „TwinTech“

Tikrai kitokios salotos

Gaminkite ypač šviežias salotas, kurios sužavės kiekvieną, ir pamirškite minkštus, apdžiūvusius salotų lapus. Erdviame stalčiuje „CrispFresh“ vaisiai ir daržovės laikomi idealiomis drėgmės ir temperatūros sąlygomis, todėl išsaugomas jų skonis ir išvaizda. Net jei nusipirksite daug šviežių produktų, laikant čia jie tikrai bus skanūs, kai jų prireiks.