• Electrolux - Kvapai - ZE212

  Kvapai

  ZE212

  Kiekvieną kartą siurbiant namus „s-fresh® GREEN Pine“ skleidžia švelnų, tačiau nepaprastai gaivų šviežios pušies kvapą. Jį naudoti tikrai paparsta – tiesiog atidarykite maišelį, išbarstykite granules ant grindų ir jas susiurbkite arba tiesiog įberkite granules į dulkių maišelį (jeigu siurblys yra su maišeliu). „s-fresh® GREEN“ pagamintas iš 100 % natūralių pušies kvapu kvepiančių mineralų granulių. 


 • Electrolux - Kvapai - ESRO

  Kvapai

  ESRO

  „s-fresh®“ suteikia namams rožių sodo šiltą vasaros vakarą kvapą. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapai - ESBA

  Kvapai

  ESBA

  „s-fresh®“ užpildo namus gaiviu bambuko kvapu. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapai - ESFI

  Kvapai

  ESFI

  „s-fresh®“ atneša Viduržemio jūros šilumą į Jūsų namus. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapai - ESCO

  Kvapai

  ESCO

  Siurbiant „s-fresh®“ nukels Jus į žalią tropikų salą. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti Jūsų namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams. 


 • Electrolux - Kvapai - ESMA

  Kvapai

  ESMA

  Citrusų kvapai siurbiant atgaivins tiek Jus, tiek Jūsų namus. „s-fresh®“ linija buvo sukurta kvėpinti Jūsų namus, kad siurbiant namai liktų ne tik švarūs, bet ir skaniai kvepėtų. „s-fresh®“ maišeliai tinka visų tipų dulkių siurbliams.