Namai, kuriuos kuriate Jūs

Namai yra daug daugiau

nei keturios sienos ir stogas

Įsirengdami, apstatydami ir tvarkydami namus paverčiate juos savais. Kai pasirūpinate savo aplinka, gyvenimas pasidaro dar gražesnis.

Nuostabus švaros jausmas

Savo namuose praleidžiate daug laiko, todėl neikite į kompromisus dėl jų švaros. Rinkitės didžiausią galią ir efektyviausią energijos vartojimą –  „Premiere Collection™“ dulkių siurblius. 

Apie augintinius pagalvota

Naminių gyvūnų auginimas sukelia papildomų tvarkymosi rūpesčių. Todėl mes sukūrėme „Animal Care Collection™“. Tai – dulkių siurblių asortimentas, specialiai pritaikytas ypač gerai surinkti gyvūnų plaukus iš kilimų bei grindų. Siurbliuose įmontuotas papildomas filtras sumažina alergenų kiekį ore. Daugiau džiaugsmo, mažiau rūpesčių.

Tausokite aplinką 

Pagalvokite ne tik apie savo namus, bet ir apie aplinkosaugą, naudodami mūsų ekologiškus „Green Collection™“ dulkių siurblius. Jie pagaminti iš 70 % perdirbto plastiko.

Kasdienis stebukladarys

Jei Jums reikia paprastų sprendimų kasdieniams poreikiams patenkinti, rekomenduojame „Classic Collection™“ dulkių siurblius. Jie gerai pasirūpins viskuo – trupiniais virtuvėje, dulkėtais paviršiais miegamajame ar sunkiai pasiekiamomis vietomis už sofos.

Dulkių siurblio „UltraSilencer Zen“ laidas, nutiestas per kelis kambarius

Tylus ir malonus siurbimas

Pajuskite ramybę, tvarkydamiesi su ypatingai tyliu dulkių siurbliu „UltraSilencer™ Zen“. Jis ypač galingas ir turi tikrai ilgą laidą,  todėl išvalyti visus namus bus paprasta ir malonu.