Produkto aprašymas

Šviežius makaronus pagaminti dar niekada nebuvo taip lengva. Sumaišius tešlą su „Assistent“ ją suminkykite ir susukite į lakštus naudodami makaronų volelį. Volelis turi reguliavimo rankenėlę, kuria nustatomas lakštų storis, tad makaronų storį pasirinksite pagal savo norą. Šviežiai padarytus šilkinius lakštus galite naudoti lazanijai ir „kanelioni“ gaminti arba paruošti įdarytus raviolius ir tortelinius. 
Skaitykite daugiau

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Pasigaminti savo makaronus yra smagu ir lengva naudojant „Assistant Pasta Rollers“.

Paruoškite lengvus ir tolygius makaronų griežinėlius pjaustymui arba tiesioginiam naudojimui skaniai lazanijai ir ravioliams gaminti.

Pagaminta Italijoje

Makaronų volelis, yra pagamintas iš lengvo aliuminio lydinio, kuris buvo anoduotas, kad būtų patvarus. Išorinis korpusas pagamintas iš elegantiško chromuoto plieno.

Lengva priežiūra dėl patentuoto dizaino

Tešla neįstringa šukose: patentuotos medžiagos šukos išlaiko volelius švarius ir užtikrina, kad tešla lengvai nuliptų nuo volelių.

9 skirtingi nustatymai

Lengvai pasijungia į Jūsų virtuvės kombaino priekyje esančią angą. Ir Jus jau esate pasiruošę pradėti. Reguliavimo rankenėlė su intervalu 0-9 leidžia išgauti norimą tešlos storį.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“
woman on couch with mobile phone