Produkto aprašymas

Šiuose gartraukių montavimo rinkiniuose rasite universalių vamzdžių, movų, alkūnių ir jungčių. Šie rinkiniai atitinka įvairius montavimo poreikius ir leidžia tobulai sumontuoti bet kokio modelio gartraukį.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Pritaikomas, lengvos konstrukcijos instaliavimo rinkinys

Išbandykite mūsų montavimo rinkinių asortimentą, kuriame yra įvairių dydžių stačiakampių ir apvalių dalių. Šie lengvi ir patogūs rinkiniai leidžia be vargo pritaikyti ir sukurti įvairias gartraukių ir ištraukėjų montavimo sąrankas.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.