Produkto aprašymas

Recirkuliacinių gartraukių anglies filtras sugeria visus virtuvės kvapus. Filtras išfiltruoja maisto ruošimo metu atsiradusius garus ir riebalus. Reguliariai keiskite filtrą, taip užtikrindami puikų gartraukio veikimą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Išskirtinai našus oro filtravimas. Pajuskite skirtumą

Anglies filtras „OdourClean Pro“ efektyviai sulaiko nepageidaujamus maisto gaminimo kvapus ir apsaugo, kad jie neįsigertų į aplinkos objektus. Dėl aukščiausios kokybės filtravimo virtuvės oras, kol gaminsite maistą, išliks švarus ir gaivus.

Anglies filtras „OdourClean Pro Carbon Filter“. Išskirtinai puikus kvapų šalinimas

Anglies filtras „OdourClean Pro Carbon Filter“ veiksmingai sulaiko iki 90 % nemalonių kvapų ir grąžina švarų bei gaivų orą. Jauki ir maloni maisto gaminimo bei mėgavimosi aplinka akimirksniu.

* Remiantis vidiniais bandymais, atliktais vadovaujantis standarto IEC/EN 61591 nuostatomis.

Anglies filtru „OdourClean Pro Carbon Filter“ galėsite naudotis iki 5 metų*

Anglies filtras „OdourClean Pro Carbon Filter“ užtikrina geriausias gartraukio charakteristikas, o jo tarnavimo laikas – iki 5 metų* Pasirūpinkite, kad jūsų virtuvės oras nuolat būtų švarus ir gaivus*.

* Priklauso nuo gartraukio naudojimo. Daugiau informacijos rasite naudojimo instrukcijoje.

Anglies filtrą „OdourClean Pro“ galima kaitinti orkaitėje

Atnaujinkite anglies filtrą „OdourClean Pro“ patys, kad užtikrintumėte optimalias gartraukio charakteristikas ir sutaupytumėte. Atnaujinkite anglies filtrą orkaitėje kas 5–6 mėnesius*.

* Priklauso nuo gartraukio naudojimo. Daugiau informacijos rasite naudojimo instrukcijoje.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.