Produkto aprašymas

Easy2Clean kepimo skarda su neprilimpančia danga

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

„Easy2Clean“ skarda – nes valymas turi būti lengvas

„Easy2Clean“ skarda su inovatyvia keramine danga leidžia kepti nenaudojant kepimo popieriaus, be to, prie jos nelimpa riebalai ir nešvarumai. Tad viskas, ko jums prireiks norint ją nuvalyti, yra karštas vanduo, šlapia šluostė ir lašelis indų ploviklio.

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

„Easy2Clean“ skarda. Laisvė ruošti maistą taip, kaip patinka

„Easy2Clean“ skarda turi naują keraminę dangą, kuri leidžia maistą dėti tiesiai ant jos ir ruošti be kepimo popieriaus ar papildomų riebalų. Be to, maistas prie šios skardos paviršiaus neprikimba, todėl pamiršite sunkiai pašalinamus, prikepusius maisto likučius.

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

Nauja „Easy2Clean“ skarda. Paprasta gaminti. Paprasta išplauti.

Nereikia mirkyti, šveisti ar naudoti kenksmingas chemines medžiagas – dėl „ILAG® XERADUR 2“ dangos išplauti „Easy2Clean“ skardą labai paprasta. Viskas, ko jums reikia – tai drėgna šluostė, šiltas vanduo ir šiek tiek indų ploviklio.

AEG - Kepimo padėklas - A9OOAF11

„Easy2Clean“ skarda saugi jums ir aplinkai

Patvari „Easy2Clean“ skarda padengta keramika ir joje nėra PTFE ar PFOA sintetinių junginių, todėl galite nesijaudinti dėl nuodingų garų išsiskyrimo naudojant aukštoje temperatūroje. Šioje skardoje maistą paruošite saugiai.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.