Produkto aprašymas

Gili, 40 mm neprikepanti skarda

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Lengva naudoti, lengva prižiūrėti. Idealus sprendimas visiems atvejams.

Dėkite maistą tiesiai ant „Easy2Clean“ gilios kepimo skardos. Speciali keramikinė danga neleidžia maistui prikepti prie paviršiaus ir suteikia Jums visišką laisvę gaminant be jokio kepimo popieriaus ar papildomo aliejaus. Skardą paprastą valyti su šlapia šluoste, šiltu vandeniu ir lašeliu švelnaus valiklio.

Atsisveikinkite su kepimo popieriumi ar aliejumi

Nelimpanti keramikinė danga leidžia Jums kepti desertus ar skrudinti mėsos patiekalus be kepimo popieriaus ar papildomo aliejaus. Dėl išskirtinio paviršiaus maistas lengvai nuslysta nuo skardos tiesiai į lėkštę.

Šluostė, vanduo ir švelnus valiklis - viskas ko Jums reikia kepimo skardos priežiūrai

Ypač lengva priežiūra. Keramikinė danga neleidžia riebalams ir nešvarumams prikepti, tad Jums nereikės gramdyti ar naudoti agresyvius valiklius. Viskas, ko Jums gali prireikti, tai yra drėgna šluostė, šiltas vanduo ir lašelis švelnaus valiklio.

40 mm gylio neprikepanti skarda kepimui, skrudinimui ar apkepų ir pyragų ruošimui.

Nebereikalingas kepimo popierius kepant apkepus 40 mm gylio skardoje. Gaminkite gardžią lazaniją, sultingus BBQ šonkaulius ar daržovių troškinį. Pamirškite nerimą dėl pridegusių ir prikepusių maisto likučių bei aptaškytų šonų.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.