Produkto aprašymas

Tapkite italų virtuvės šefais, naudodami AEG picų kepimo akmenį. Tvirtas natūralus akmuo puikiai išlaiko ir paskirsto šilumą, o iškeptos picos būna optimalaus skonio ir tekstūros. Todėl kiekviena pica yra tokia skani, lyg ją būtų iškepęs profesionalas.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Kepkite. Pjaustykite. Patiekite. Rinkinys kiekvienam etapui

Naudodami AEG picų kepimo rinkinį, paprasčiau įvaldysite gurmanų patiekalų gaminimo meną. Kepkite neprilygstamas picas, naudodami tvirtą natūralų akmenį vietoj kepimo pagrindo. Perkelkite picą nuo akmens medine liže. Supjaustykite nerūdijančiojo plieno pjaustykle ir patiekite.

AEG - Akmuo picai kepti - A9OZPS1

Tolygus kaitinimas. Nuolat puikūs rezultatai

Tvirtas natūralus akmuo tolygiai įkaista ir greitai pasiekia aukštą temperatūrą. Ant jo picos kepa greitai ir tolygiai. Puikiai suderinami skoniai ir tekstūros – nuo įdaro iki pagrindo.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.