900 „Blast Chiller“ KBB5X

0
(0)

Atvėsintų ar šaldytų patiekalų skonis bei aromatas kaip ką tik paruoštų

Kokybe profesionaliai įrangai nenusileidžianti mūsų funkcija „BlastChiller“ išsaugo ką tik paruošto maisto aromatą, skonį ir vertingas maistines medžiagas. Nesvarbu, ar atvėsinate maistą savaitei, ar užšaldote šešiems mėnesiams, jis nepraras puikių skoninių savybių. Galėsite mėgautis iš anksto paruoštais patiekalais, kai tik panorėsite.

Ilgiau išlaikomi maisto produktai, natūraliai

Naudodami mūsų funkciją „BlastChiller“, išsaugokite savo maisto produktų šviežumą. Greitas temperatūros sumažėjimas neleidžia susidaryti dideliems ledo kristalams, todėl apsaugoma kiekviena maisto produkto ląstelė. Išsaugomas skonis, tekstūra, vitaminai ir mineralai, todėl Jūsų patiekalai išlieka gardūs.

Drąsiai atšaldykite ką tik pagamintą karštą maistą

Funkcija „BlastChiller“ greitai atvėsina netgi karštą maistą. Kadangi tai vyksta greitai, bakterijos nespėja daugintis, o maistinės medžiagos išsaugomos. Tai saugiausias ir geriausias būdas maistą išlaikyti gardų.

Šventėms atvėsintas vynas

Nesvarbu, ar tai būtų šventinis putojančiojo vyno butelis, ar Jūsų mėgstamas penktadienio vakaro baltojo vyno butelis – naudodami su mūsų funkciją „BlastChiller“ kaskart galėsite mėgautis atvėsintu vynu. Kambario temperatūros buteliai atvėsinami vos per 20 minučių. Nesvarbu, ką ir kada pilsite – kiekvienas gurkšnis bus tobulas.

Electrolux - Staigaus šaldymo šaldiklis - KBB5X

Jūsų desertai, atvėsinti ir paruošti patiekti

Naudodami funkciją „BlastChiller“, desertus paruošite be jokių pastangų. Nesvarbu, ar reikėtų greitai atšaldyti kiekvieną ledų torto sluoksnį, ar tiesiog laiku užšaldyti šerbetą svečiams – visi produktai visada atvėsinami iki reikiamos temperatūros.

Gaminio specifikacijos

Specifikacijos
Montavimas
  • Spalva: Nerūdijančio plieno, nepaliekanti pirštų anstpaudų
Kita
  • Gaminio numeris (PNC): 947 727 360
Virtuvės vaizdas

Ką galvojate?

Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba prisijunkite ir palikite atsiliepimą

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo

{{ props.errorNickname }}

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Peržiūrėkite visą paieškos rezultatus mūsų palaikymo puslapyje
tools-circle-electrolux

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

warranty-electrolux

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

speech-bubbles-circle-electrolux

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą