Produkto aprašymas

„Hob2Hood“ yra belaidis kaitlentės ir gartraukio ryšys, automatiškai reguliuojantis ištraukimo ventiliatorių pagal maisto gaminimo temperatūrą. Akimirksniu reaguojanti ši funkcija užtikrina, kad virtuvėje nuolat turėtumėte papildomą pagalbininką.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Jums tinkama viryklė – paprasta, sparti ir saugi

Dėl indukcinės kaitlentės technologijos jį įkaista greitai ir tiksliai, o sritys aplink kaitvietes išlieka vėsios ir saugios. Be to, ji akimirksniu reaguoja į temperatūros pokyčius. O lygų paviršių lengva valyti.

Traškus sveikesnis maistas naudojant funkciją „AirFry“

Mėgaukitės traškiomis skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis, naudodami mažiau aliejaus su specialia funkcija „AirFry“ ir viryklės skarda. Pro vielinį padėklą karštas oras gali ištisai judėti po orkaitę ir kaskart iškepti maistą iki traškios tobulybės.

Ištraukiamieji bėgeliai – tiesiog lengvai ištraukite

Bėgeliai išsitraukia iki pat galo, todėl nebereikia kišti rankų į karštą orkaitę. Ant bėgelių esančios lentynėlės išsitraukia iki galo ir užsifiksuoja vietoje, todėl jūs galite laisvai pavartyti maistą ar pagardinti jį prieskoniais.

Švelniai užsidarančios durys švelniems ir maloniems pojūčiams

Švelniai užsidarančių durų sistemos dėka savo viryklės duris uždarysite be jokių pastangų. Jautriai reaguojanti begarsė sistema užtikrina malonų pojūtį.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

 

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone