Produkto aprašymas

Dar niekad nebuvo taip lengva apsaugoti nuo ledo kaupimosi, kaip su integruota sistema „600 LowFrost“. Ji lengvai sumažina šerkšno kaupimąsi, todėl nereikia taip dažnai atitirpinti šaldiklio.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Naudojant „LowFrost“, mažiau laiko reikia skirti šaldiklio priežiūrai

Integruota „LowFrost“ sistema palaiko šaldiklio temperatūrą, kad nesikauptų šerkšnas. Geresnis veikimas ir mažiau priežiūros.

„OptiSpace“ turi galybę vietos maisto produktams

Mūsų šaldiklis su „OptiSpace“ puikiai tiks šeimai – daugybė maisto laikymo galimybių tiek ant lentynėlių viršaus, tiek tarp jų. O jeigu reikia dar daugiau vietos, stalčius galima lengvai išimti pagal konkrečius jūsų poreikius.

Electrolux - Laisvai pastatomas šaldiklis - LYB1AE8W0

Kompresoriaus penkerių metų garantija

Būkite ramūs žinodami, kad kompresoriui taikoma penkerių metų garantija. Garantija taikoma žalai, padarytai prietaisą gaminant, gabenant, šalinant ir pripildant dujas arba atliekant bendrojo pobūdžio priežiūros darbus.

Naudojant „MaxiBox“ erdvės užteks viskam

Specialiai sukurtame stalčiuje „MaxiBox“ puikiai išsilaiko netgi didžiausi Jūsų šaldiklyje esantys maisto produktai. Todėl galima lengvai ir veiksmingai pertvarkyti erdvę. Galima laikyti įvairiausius didelių gabaritų maisto produktus – net bulvių maišelius arba arbūzą.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

 

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone