Produkto aprašymas

Šaldytuvas-šaldiklis „700 GreenZone“ turi specialųjį sandarų stalčių, kuriame palaikomas idealus drėgmės lygis. Reikiamas drėgmės lygis net 11 dienų leidžia išsaugoti iki 95 % vitaminų.*
*Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant stalčiuje „GreenZone“ laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Po 11 dienų išsaugoma net iki 95 % vitaminų*

Stalčius „GreenZone“ yra ideali vieta jūsų daržovėms ar vaisiams laikyti, nes drėgmė čia nuolat kontroliuojama, kad būtų optimali. Reikiamas drėgmės lygis net 11 dienų leidžia išsaugoti iki 95 % vitaminų.*

*Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant stalčiuje „GreenZone“ laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų.

45 % talpesnis už standartinius*

„MaxiSpace“ yra 45 % talpesnis, palyginti su įprastais šaldytuvais su šaldikliu*. Be to, jis yra ir aukštesnis bei platesnis už įprastus šaldytuvus, tad jame tilps gausybė produktų.

*Palyginti su standartinio dydžio šaldytuvais su šaldikliu

Electrolux - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - ECB7TE70S

Tikslus temperatūros pastovumas su „TwinTech® No Frost Plus“

Technologija „TwinTech® No Frost Plus“ apsaugo maisto skonį. Daugiau kaip 4 kartus geresnis nei standartinis* temperatūros pastovumas ir iki 9 % tvaresnis energijos suvartojimas** – turėsite šviežiausią maistą ir sutaupysite energijos.

Stabilus vėsinimas dėl „DynamicAir“

Technologija „DynamicAir“ skirta užtikrinti, kad šaldytuve būtų palaikoma stabili temperatūra. Vėsus oras cirkuliuojamas šaldytuve, todėl netgi atidarius dureles maisto produktai apsaugomi nuo sušilimo.

10 metų garantija kompresoriui

Būkite ramūs žinodami, kad garantinis aptarnavimas taikomas visiems darbams, dalims bei transportavimui, kurie susiję su kompresoriaus gedimu net 10 metų!

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone