LNT8MC36X3

Šaldytuvas su šaldikliu 800 serija „TwinTech“ 201 cm

Produkto aprašymas
hidden
Išparduota
hidden
Stebėkite produktą

Mūsų ekonomiškiausi šaldytuvai – taupome resursus ir mažiname maisto atliekas*

„EcoLine“ šaldytuvai yra efektyviausi mūsų modeliai*. Juose taip pat yra unikalus perdirbto plastiko interjeras ir ekometras, kuris nukreipia jus į efektyvesnius nustatymus ir padeda sumažinti maisto švaistymą.

* Palyginti su 500 serija „ColdSense“. Remiantis išoriniais bandymais, tikrinant šaldytuve laikomo minkšto sūrio ir virto kumpio galiojimą. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo maisto. Skaičiuojant maisto atliekų mažinimo galimybes vertintos tik prietaiso savybės ir neatsižvelgta į vartotojų elgesį.
Plačiau apie EcoLine
Šaldymo technologija„NoFrost“
Energetinė klasėC
Matmenys, mm 2010x595x650
„TwinTech®“
„TwinTech®“
„Cooling360®“
„Cooling360®“
„HumidityControl®“
„HumidityControl®“
„TouchControl®“
„TouchControl®“
Produkto aprašymas
Šaldytuvas „Cooling 360°“ pasižymi pažangia oro cirkuliacija. Specialiai sukurta sistema per gerai išdėstytas oro angas paskirsto šaltą orą į kiekvieną aparato kampelį. Aukščiausios kokybės tikro nerūdijančiojo plieno aparato galinė dalis po durų atidarymo atvėsta greičiau. Išsaugoma kiekvieno maisto produkto tekstūra. Kad kiekvienas kąsnelis būtų tobulo skonio.
Electrolux - Laisvai pastatomas šaldytuvas su šaldikliu - LNT8MC36X3
Išsaugota tekstūra. Kiekviename kampelyje. „Cooling 360°“

„Cooling 360°“ šaldytuve cirkuliuojantis oras pasiekia kiekvieną kampelį. Optimaliai paskirstytomis oro angomis užtikrinamas vėsinimas kiekviename kampelyje. Dėl tikro nerūdijančiojo plieno galinės dalies geresnė aparato konstrukcija ir funkcionalumas – po durų atidarymo temperatūra atkuriama labai greitai. Vaisiai ir daržovės išlieka traškūs, išsaugomi gamtos sukurti subtiliausi skoniai.

Electrolux - Laisvai pastatomas šaldytuvas su šaldikliu - LNT8MC36X3
„TwinTech® No Frost“ apsaugo nuo išdžiūvimo

„TwinTech® No Frost“ dviguba vėsinimo sistema išlaiko drėgmę jūsų produktuose. Geresnis už standartinį „No Frost“ aparatą, nes yra atskiros šaldytuvo ir šaldiklio vėsinimo sistemos. Šaldiklyje nesusidaro šerkšnas. Šaldytuve palaikoma tinkama drėgmė, todėl maisto produktų masės nuostoliai 60 % mažesni.

Electrolux - Laisvai pastatomas šaldytuvas su šaldikliu - LNT8MC36X3
Stalčiuje „Extra Chill“ mėsos išpjovos bus saugios

Stalčiuje „Extra Chill“ apsaugosite sūrių ar šviežių mėsos išpjovų kokybę, skonį ir šviežumą. Šiame stalčiuje nuolat cirkuliuoja šaltas oras, todėl jame užtikrinama žemesnė temperatūra nei kitose šaldytuvo srityse.

Electrolux - Laisvai pastatomas šaldytuvas su šaldikliu - LNT8MC36X3
10 metų garantija kompresoriui

Būkite ramūs žinodami, kad garantinis aptarnavimas taikomas visiems darbams, dalims bei transportavimui, kurie susiję su kompresoriaus gedimu net 10 metų!

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos