Produkto aprašymas

Kaip niekad lengva paruošti puikaus skonio trintus mišinius naudojant „Explore 6“ ir „Tilt Technology™“. Galingas variklis suka šešis peilius 5 laipsnių kampu pakreiptame inde, kad pagerintų cirkuliaciją ir būtų gauta vienodesnė konsistencija ruošiant pagal bet kokį receptą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Electrolux - Kokteilinės - E6TB1-4CW

Geresnis trynimas naudojant „Tilt Technology™“

Kaskart išgaukite norimą tekstūrą, naudodami mūsų naujovišką technologiją „Tilt Technology™“. Trynimo indas yra pakreiptas 5 laipsnių kampu, todėl pagerėja cirkuliacija ir išgaunama visų mėgstamų patiekalų lygesnė, vienodesnė tekstūra.

Electrolux - Kokteilinės - E6TB1-4CW

Paprasta traiškyti ledą

Sutraiškykite ledą, naudodami mūsų specialią funkciją „Ice Crush“. Šeši atsparūs peiliai pradeda darbą ir greitai sutraiško ledo gabalus – kaip niekad lengva namuose paruošti gėrimus.

Electrolux - Kokteilinės - E6TB1-4CW

Penki greičiai ir pulsavimo funkcija visiškai kontrolei

Eksperimentuokite virtuvėje ir mėgaukitės vienodomis tekstūromis, naudodami mūsų trintuvą. Rinkitės iš penkių skirtingų greičių ir lengvai paruoškite skanius glotnučius, padažus ar piurė. Norėdami padidinti galią, pasirinkite pulsavimo funkciją.

Electrolux - Kokteilinės - E6TB1-4CW

Indą ir peilius galima plauti indaplovėje.

Lengva susitvarkyti paruošus skanų glotnutį ar gaivinantį šerbetą – mūsų trintuvo stiklinį indą ir peilius plaukite indaplovėje.

Electrolux - Kokteilinės - E6TB1-4CW

Plastikas be BPA

Mūsų trintuve naudojamas plastikas yra be BPA, todėl galite būti tikri, kad jūsų maisto produktai nesilies su plastiko cheminėmis medžiagomis. Rūpinamės jūsų sveikata – vienas glotnutis vienu metu.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
paplūdimio, uolų ir lūžtančių bangų vaizdas