Gaminio specifikacijos

Pagrindinės specifikacijos
  • Aukštis, mm: 65
  • Plotis, mm: 605
  • Gylis, mm: 610
Gaminio dokumentai
Specifikacijos
Montavimas
  • Aukštis, mm: 65
  • Plotis, mm: 605
  • Gylis, mm: 610
Kita
  • Gaminio numeris (PNC): 902 979 794

Atsiliepimai

Ką galvojate?

Padėkite tobulinti mūsų prietaisus

Jūsų nuomonė skatina mus nuolat tobulėti ir padeda kitiems klientams nuspręsti, kurį prietaisą pirkti. Norėdami palikti atsiliepimą, naudokite žvaigždutes.

Rašyti atsiliepimą

Sveikiname! Tai – Jūsų erdvė. Pateikite savo nuomonę. Kviečiame pasidalyti ir būti išgirstiems.

Pateikite atsiliepimą kaip svečias arba prisijunkite ir palikite atsiliepimą

Jis bus rodomas šalia Jūsų atsiliepimo

{{ props.errorNickname }}

Mums reikia Jūsų el. pašto adreso atsiliepimui patvirtinti

Vertingiausi vartotojų atsiliepimai yra tie, kuriuose didžiausias dėmesys yra skiriamas buities prietaiso kokybei, išvaizdai ir vertei. Dėl atsiliepimų, susijusių su paslauga, pristatymu ar prijungimu, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Šios apžvalgos yra peržiūrimos prieš jas paskelbiant šioje svetainėje. Norėdami sužinoti apie tai daugiau, aplankykite mūsų Apžvalgos gairėse.

Jūs privalote sutikti su teisinėmis sąlygomis

Labai dėkojame už Jūsų atsiliepimą

Patikrinkite gautų laiškų dėžutę, ar gavote patvirtinimo el. pranešimą.

5
Bez potíží

pateikė Boudová pateikta 14 rugpjūčio 2018

Spojovacím dílem jsme ukotvili k sobě dva výrobky od AEG, sedí tedy perfektně. Pokud běží oba spotřebiče součastně, třesou se, na funkčnost nebo stabilitu to nemá vliv.

Skaityti daugiau

Ar apžvalga padėjo?

5
Erg handig tussenstuk

pateikė Peter pateikta 02 birželio 2018

Om de droger op de wasmachine stevig neer te zetten heb je dit eenvoudig te plaatsen tussenstuk nodig. Eerst de wasmachine waterpas stellen . Aan de hand van de bijgeleverde handleiding volg je stap voor stap het plaatsen en bevestigen van het tussenstuk. Als laatste plaats je de droger er in (let op wel eerst even de pootjes van de droger ca. 8 mm uitdraaien). Voorkantjes er voor de afwerking nog in plaatsen en kaar alweer! Wat tevens erg handig is, is dat je nu ook een legplank tussen de wasmachine en droger hebt waar je o.a je mand op kunt zetten. Al met al erg tevreden

Skaityti daugiau

Ar apžvalga padėjo?

Kiti gaminiai

5
(5)

Sujungimo rėmelis leidžia sumontuoti skalbinių džiovyklę ant skalbyklės, kad namuose būtų daugiau laisvos vietos. Jis turi ištraukiamą lentyną, kuri leidžia lengviau sudėti skalbinius į skalbinių džiovyklę bei juos išimti, be to, ant jos patogu lankstyti sausus skalbinius. Tinka 60 cm pločio iš priekio atidaromoms skalbyklėms ir skalbinių džiovyklėms. Tinka 54-60 cm gylio prietaisams.

0
(0)

Rinkinys sujungti 60cm gylio skalbykle su džiovykle

4,5
(3)

Jūsų džiovyklę galima patogiai įrengti ant skalbyklės, naudojant mūsų erdvę taupantį prietaisų įrengimo vieno ant kito komplektą-stalčių.Daugiau erdvės Jūsų skalbykloje – sujungimo rėmelis su ištraukiama lentyna. Leidžia saugiai statyti džiovyklę ant skalbyklės be jokių papildomų tvirtinimo detalių. Su ištraukiama lentyna patogiau pakrauti ir iškrauti skalbinius, ant jos taip pat galite juos lankstyti. Išmatavimai: tinka 60 cm pločio ir 54–60 cm gylio prietaisams. Lentyna išsitraukia iki 34 cm

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Peržiūrėkite visą paieškos rezultatus mūsų palaikymo puslapyje
tools-circle-electrolux

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

warranty-electrolux

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „Electrolux“ prietaisą

speech-bubbles-circle-electrolux

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo Electrolux prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą