Produkto aprašymas

Jums nebereikia kaskart skalbti drabužių, kai galite juos tiesiog greitai atnaujinti. Pasirinkite kvapųjį garinimo skystį, garinimo programą ir mėgaukitės šviežiais drabužiais, kurie švelniai kvepės žaliąja arbata ir citrusais.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Vietoje skalbimo – garinkite ir sutaupykite iki 96 % vandens.*

Vienam garinimo ciklui sunaudokite tik 2 l vandens. Mėgaukitės naujai išskalbtų drabužių pojūčiu ir žaliosios arbatos bei citrusų aromatu – gerai jums, jūsų drabužiams ir aplinkai.

* Vidinis bandymas su 1 kg skalbinių, garų programą lyginant su gležnų audinių skalbimo programa.

Garinti galite visus audinius, net ir pačius gležniausius.

Garinimas – puikus būdas atnaujinti rankomis plaunamus vilnonius, kašmyro, šilko, medvilnės ir sintetikos gaminius (net ir itin gležnus drabužius su žvyno pavidalo blizgučiais ar nėriniais). Tai švelnus būdas pasiruošti mėgstamus vakarėlio drabužius jam užklupus netikėtai.

Atnaujinkite drabužius tada, kada Jums reikia.

Dėl laiko taupymo funkcijos drabužius atnaujinti galite per 25, 20 ar vos 15 minučių. Tiesiog įpilkite žaliosios arbatos ir citrusų aromato garinimo skysčio į minkštiklio skyrių, pasirinkite garinimo programą ir mėgaukitės lyg ką tik išskalbtais drabužiais.

Mūsų naujoji formulė su eteriniais aliejais.

Mūsų naujoji formulė su eteriniais aliejais primena žaliosios arbatos ir citrusų aromatą. Nuostabus bergamotės, verbenos ir citrinos aromatas, kurį supa baltųjų gėlių natos.

Taupykite vandenį, mažinkite taršą.

Taupykite vandenį, mažinkite taršą: Mūsų žaliosios arbatos ir citrusų aromato garinimo skystis tiekiamas perdirbto PET plastiko pakuotėje. Dabar kaip niekada paprasta išsaugoti drabužių gaivumą nekenkiant aplinkai.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone