Produkto aprašymas

Atšviežinkite ir išlyginkite drabužius be jokių pastangų. Dėl nesudėtingų nustatymų „Refine 700“ bus parengtas naudoti per kelias sekundes. Paimkite ir naudokite, kai tik prireikia atšviežinti drabužius. Nereikia lyginimo lentos, lyginti galima tiesiog ant pakabo.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Raukšlės išlyginamos akimirksniu.

Didelis kiekis garų ir šildomas lyginimo padas užtikrins, kad drabužiai bus išlyginti ir parengti dėvėti per kelias sekundes.

Pašalina iki 99,99 % bakterijų.

Atšviežinkite rūbus prieš vakarienę po darbo arba suteikite gyvybingumo seniai dėvėtiems apdarams. Lygindami garais greitai ir paprastai suteikite gyvybingumo rūbams tarp skalbimų.

*2020 m. rugsėjį testavo įmonė SGS pagal drabužių garintuvų Kinijos standartą QB/T 5200-2017, siekiant pašalinti Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) ir Candida albicans (CICC® 1965™) bakterijas per 1 min. garinimo daugiau kaip 120 °C temperatūroje.

Paprastas lyginimas garais be jokių pastangų.

Lyginimo padas užtikrina švelnią ir efektyvią drabužių priežiūrą. Išmanaus dizaino ir „GLISSIUM™“ keramikos lyginimo padas užtikrina, kad drabužių nesugadins jokie aštrūs kraštai. Lyginti garais bus dar paprasčiau, jei naudosite garinimo užraktą, kad mažiau pavargtų rankos.

Išimama vandens talpa.

Kad gyvenimas būtų iš tiesų paprastas, „Refine 700“ rankiniame drabužių garintuve integruota išimama vandens talpa. Lengvai išėmus, pripildykite ją prie artimiausio vandens šaltinio ir paprastai įstatykite ją į vietą.

Priedai geresnei priežiūrai.

Specialiai sukurtas šepetys, uždedamas ant lyginimo pado užtikrins lengvą tankių audinių lyginimą garais. Dvejopo funkcionavimo pirštinė ir maišelis apsaugos rankas nuo karštų garų ir leis laikyti garintuvą saugiai.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone