Produkto aprašymas

„Care 500“ garų lygintuvas greitai įšyla, kad galėtumėte lyginti. Šį kompsktišką modelį lengva naudoti ir laikyti, jis pagamintas iš perdirbto plastiko ir pakuojamas į tvarią pakuotę, padedančią sumažinti anglies pėdsaką.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Greitai įkaista

Lygintuvas įkaista per 30 sekundžių, kad greitai išlygintumėte bet kokį audinį. Be to, jį lengva nustatyti, kad kaskart džiaugtumėtės puikiais rezultatais.

Įbrėžimams atsparus „GLISSIUM™ 80" padas

„GLISSIUM™ 80" - padas yra atsparus įbrėžimams, su daugybe angų tolygiai paskirsto garus ir lengvai slysta per drabužius.

Patogus dydis ir mažas svoris

Lengvas lygintuvas, leidžiantis lengvai prižiūrėti drabužius. Patogiai telpa rankoje, o dėl mažo dydžio yra kompaktiškas.

Temperatūros jutiklis

Žinokite, kada jūsų lygintuvas yra paruoštas saugiam laikymui. Ant lygintuvo galo esantis karščio indikatorius parodo, kada jūsų padas karštas.

Anti-lašėjimo sistema

Sumažinkite vandens dėmių atsiradimo ant drabužių riziką. Apsauga nuo lašėjimo, lygintuvo viduje esantis bimetalas, neleidžia vandeniui patekti į garų kamerą, kai temperatūra yra per žema.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone