Produkto aprašymas

„Refine 700“ garų lygintuvas siūlo pritaikytas programas su optimaliu garu ir šiluma visų tipų audiniams. Preciziško glotnumo padas užtikrins nepriekaištingą slydimą, net tarp sagų. Gamyboje panaudotas perdirbtas plastikas ir tvari pakuotės, kad būtų sumažintas anglies pėdsaką.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Automatinis garų ir šilumos veikimas

Mėgaukitės išlygintais drabužiais su pritaikytomis programomis. Tiesiog pasirinkite audinį, o visa kita padarys lygintuvas. Optimalus garų ir šilumos derinys bet kokiam audiniui – nuo gležnaus iki lino.

Įbrėžimams atsparus RESILIUM™ Ski 500 padas

RESILIUM™ Ski 500 padas yra atsparus įbrėžimams ir slysta per visus audinius, lengvai slysta per sagas. Papildomos garų angos užtikrina tikslumą ir greitesnį lyginimą. Niekada daugiau nekovokite su susiglamžymais.

Minkšto vandens aktyvatorius

Minkšto vandens aktyvatorius prailgina lygintuvo tarnavimo laiką, neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms ir užtikrina ilgalaikį veikimą.

Priekinis apšvietimas

Išmani priekinė šviesa praneša, kai lygintuvas paruoštas naudoti, ir nuolat apšviečia kelią, todėl jūsų lyginimas tampa efektyvesnis ir lengvesnis. Pastebėkite visus susiglamžymus!

Garų mygtukas

Lengvai naudojamas garų mygtukas yra tiesiai po ranka. Jis paduoda stiprius, nuolatinius garus, kai to reikia – kad lyginimo rezultatai būtų greitesni.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone