Produkto aprašymas

Universalioji garinio lyginimo sistema „Refine 700 Steam Station“ naudoja specialiai visiems audiniams – nuo šilko iki vilnos – pritaikytas programas. Lauko drabužių lyginimo programa atnaujina audinių nepralaidumo skysčiams savybes.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Visuomet apsaugoti su „Outdoor Care“

Suteikite savo lauko aprangai naujos gyvybės – mūsų specialiai sukurta programa sugrąžina drabužiams vandens atstūmimo savybes, dėl to džiovyklė tarnauja ilgiau. (Geriau nei natūralus džiovinimas tik vandeniui nepralaidiems lauko drabužiams.)

Priekinis apšvietimas rodo kelią

Visuomet įsižiebiantis priekinis apšvietimas apšviečia klostes ir raukšles, kad drabužiai būtų lyginami efektyviau. Nepraleiskite nė raukšlelės.

Įbrėžimams atsparus lygintuvo padas

Pajuskite, kaip smagu sklandžiai lyginti drabužius garu, naudojant prietaisą su įbrėžimams atsparia atrama „RESILIUM™ Ski 264“. Ji tolygiai paskirsto garą, kad būtų galima sklandžiai lyginti visomis kryptimis.

Valymo funkcija

Naudokite kalkių nuosedų šalinimo dėžutę ir ilgiau mėgaukitės geresniais rezultatais. Švaresnė garinio lyginimo sistema kaskart užtikrina geresnį lyginimą.

Įspūdingas garų slėgis – skalbiniams skubiai išlyginti 

Sistema „Refine 700“ užtikrina 6,5 baro slėgį – tokios galios pakanka garams tiekti 400 g jėga. Garai giliai įsiskverbia į audinius ir geriau bei greičiau juos išlygina.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone