Produkto aprašymas

„Renew 800" garų stotis užtikrina tikslią priežiūrą, kad greitai pašalintumėte raukšles. Tiesiog palieskite, kad suaktyvintumėte – aukšto slėgio garai ir šiluma bet kokiam audiniui. Pagaminta iš perdirbto plastiko ir supakuota tvarioje pakuotėje, siekiant sumažinti anglies pėdsaką.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„PrecisionCareTM" - išmani drabužių priežiūra

Tikslus lyginimas garais ir pritaikytos programos profesionaliems rezultatams – tiesiog palieskite, kad pasirinktumėte. Aukšto slėgio garai po ranka, kad greitai pašalintų net ir giliausias raukšles.

Įbrėžimams atsparus „RESILIUM™ Ski 264" padas

„RESILIUM™ Ski 264" aukso spalvos padas yra atsparus įbrėžimams, todėl slysta bet kokiu audiniu. Papildomos garų angos užtikrina tikslų veikimą ir greitesnį lyginimą. Daugiau jokių sunkumų kovojant su raukšlėmis.

Su apšvietimu

Išmanus apšvietimas priekyje indikuoja kada lygintuvas yra paruoštas naudojimui ir nuolat apšviečia Jūsų lyginamą audinį taip palengvinant ir suefektyvinant lyginimo procesą. Niekada nepraleisite nė vienos raukšlės.

Aukšto slėgio garai

Kiekvieną kartą pasiekite puikius rezultatus lygindami drabužius. Esant 7.5 baro garų slėgiui ir galingiems 460g garų pliūpsniams, gilios raukšlės išnyksta akimirksniu.

Didelė vandens talpa

Didelė 1.2 litro vandens talpa leidžia vienu ypu išlyginti daugiau skalbinių. Lyginkite ilgiau ir skirkite mažiau laiko vandens talpos pildymui.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone