EW7W2682E

Skalbyklė-džiovyklė ir garų programa 8 / 5

Produkto aprašymas
hidden
Turime sandėlyje
hidden
Įdėti į krepšelį

Mūsų geriausias energijos sąnaudų reitingas – išteklių taupymas kaskart naudojant

„Electrolux EcoLine“ skalbyklės džiovyklės parenkamos pagal mūsų aukščiausias energijos sąnaudų savybes. Garindami sutaupysite iki 96 % vandens, o dėl mūsų šilumos siurblio technologijos džiovindami net ir gležnus audinius: vilną, šilką ar pūkinius drabužius, energijos sąnaudas sumažinsite 55 %.*

* Remiantis vidiniais bandymais, palyginus šilumos siurblio ir tradicinės kondensacinės skalbyklės-džiovyklės energijos sąnaudas džiovinimo fazės metu, pasirinkus „Eco 40-60“ ciklą su maksimaliu kiekiu skalbinių (6 kg medvilnės, IEC). ** Funkcijų prieinamumas priklauso nuo produkto serijos.
Plačiau apie EcoLine
Džiovinimo talpa, kg5.0
Skalbimo talpa, kg8.0
Maksimalus sukimosi greitis, rpm1600
Dizaino lygisE2
Produkto aprašymas
Vienas prietaisas išskalbs, išdžiovins arba atšviežins Jūsų drabužius garais. Su 700 serijos skalbykle-džiovykle „SteamCare“ galima skalbti ir džiovinti net vilnonius drabužius be jokio susitraukimo. Jei drabužių skalbti nebūtina, rinkitės garų programą, nes ji trunka vos 25 min. ir sutaupo 96 % vandens.*
* Remiantis vidiniu vandens sąnaudų bandymu ir „SteamRefresh“ bei 30 °C „Delicate“ programų palyginimu, naudojant 1 kg skalbinių.
Electrolux - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - EW7W2682E
Atšviežinkite garais ir sutaupykite iki 96 % vandens.* 

25 minučių programa „SteamRefresh“ tinka gležniems drabužiams ir suvartoja mažiau vandens nei įprastas skalbimas. Kad skalbiniai būtų dar gaivesni, galima įpilti „Electrolux Steam Fragrance“ skalbiklio kvapiklį.

*Remiantis vidiniu vandens sąnaudų bandymu, lyginant „SteamRefresh“ su pilnu 1 kg skalbinių skalbimo ciklu 30 °C temperatūroje programa „Delicate“.
Electrolux - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - EW7W2682E
Jokio audinių susitraukimo skalbiant ir džiovinant su „DualCare®“, net ir vilną*

„DualCare®“ saugiai išskalbs ir išdžiovins. Ši „Woolmark Blue“ sertifikuota mašina, pasižyminti pritaikytos temperatūros ir būgno judesių savybėmis, efektyviai išskalbia ir išdžiovina net lauko striukes ar vilnonius megztinius, su garantija, kad jie nesusitrauks.*

* Palyginti su įprastu džiovinimu.
Electrolux - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - EW7W2682E
„OneGo 20/60min“ – skalbimas ir džiovinimas vos per vieną valandą

Naudojant „OneGo 20/60min“, galima išskalbti ir išdžiovinti nedidelį kiekį skalbinių vos per vieną valandą arba tik išskalbti vos per 20 minučių. Mėgaukitės greita ir patogia drabužių priežiūra skubantiesiems.

Electrolux - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - EW7W2682E
„SensiCare+“ leidžia sutaupyti iki 60 % laiko, vandens ir energijos džiovinant* ir iki 40 % skalbiant**

Optimalus bet kokio skalbinių kiekio skalbimas ir džiovinimas su „SensiCare+“. „SensiCare+“ nustato skalbinių svorį ir parenka nustatymus, kad kaskart sutaupytumėte iki 60 % laiko, vandens ir energijos džiovindami* ir iki 40 % skalbdami** bei užtikrintumėte tinkamą audinių priežiūrą.

* Remiantis vidiniu bandymu, palyginus „SensiCare+“, optimizuojančios nustatymus pagal skalbinių svorį, laiko, vandens ir energijos sąnaudas džiovinant 1 kg ir pilną būgną medvilninių skalbinių. ** Remiantis vidiniu bandymu, palyginus „SensiCare+“, optimizuojančios nustatymus pagal skalbinių svorį, laiko, vandens ir energijos sąnaudas skalbiant 1 kg ir pilną būgną medvilninių skalbinių 30 °C temperatūroje.
Electrolux - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - EW7W2682E
„CareDrum“ tausoja audinius

„CareDrum“ būgne skalbiniai švelniai slysta iškiliu amortizuojamuoju paviršiumi ir pakeliamąja mente. Dėl unikalaus būgno paviršiaus rašto jis tausoja drabužius.

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos