Produkto aprašymas

800 PerfectCare Iš priekio kraunama skalbyklė su džiovinimu ,10 kg,1551 aps/min (RPM) A E

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Neprilygstamai išvaizdai pasiekti sugaišite gerokai mažiau laiko

Su skalbykle-džiovykle „PerfectCare 800“ drabužius švariai išskalbsite ir išdžiovinsite viena programa. Sistema „UltraCare“ sumaišo skalbimo priemones su vandeniu, dar prieš joms patenkant į būgną. Jos prasiskverbia į kiekvieną audinį ir apsaugo, todėl drabužiai ilgiau išlieka kaip nauji.

Sistema „UltraCare“ – sprendimas ilgai išsaugoti puikią drabužių išvaizdą

Unikali sistema „UltraCare“ iš anksto sumaišo skalbiklį ir audinių minkštiklį su vandeniu, dar prieš jiems patenkant į būgną. Todėl šios priemonės prasiskverbia į kiekvieną plaušelį ir apsaugo audinį, o drabužiai tokiu būdu daug kuopščiau išskalbiami. Naudojant šią skalbyklę, jūsų drabužiai ilgiau atrodys kaip nauji.

Sistema „DualCare“ – idealiai parinktos skalbimo programos

Sistema „DualCare“ automatiškai pritaiko ciklus pagal audinių rūšį ir skalbinių svorį. Todėl drabužiai gali būti skalbiami tinkamoje temperatūroje su optimizuotu būgno judėjimu. Skalbimas, o po to – džiovinimas vienu pritaikytu procesu. Kad kiekvienas gaminys einant laikui išlaikytų savo išvaizdą ir kokybę.

Gaivūs drabužiai ir 96 % mažiau sunaudoto vandens*

Sistema „SteamCare“ su „FreshScent“ jūsų drabužiams suteiks naują gyvenimą. Mėgstamiausius drabužius atgaivinę garais kiekvieną kartą galite sutaupyti daugiau nei 40 litrų vandens, be to, drabužiai bus mažiau susiglamžę ir jų nereikės lyginti. O kad jie būtų dar gaivesni, pridėkite kvapiklio.

*Atgaivinkite drabužius naudodamiesi garų funkcija ir per vieną ciklą sutaupykite daugiau nei 40 litrų vandens. Išbandyta naudojant 1 kg delikačių skalbinių su „FreshScent“ programa palyginus su „Delicates“ skalbimo programa.

Sistema „SensiCare“ skirta užtikrinti individualizuotą drabužių priežiūrą per trumpesnį laiką

Sistema „SensiCare“ pasveria kiekvieną skalbinių kiekį ir automatiškai pakoreguoja ciklą, kad drabužiai būtų išskalbti per tinkamą laiką. Drabužiai ilgiau išlaiko savo išvaizdą, kadangi nėra skalbiami per ilgai.

UltraWash&Dry. Kasdienei drabužių priežiūrai.

„UltraWash&Dry“ reguliuoja laiką ir energijos suvartojimą pagal įkrovos dydį, kai plaunama ir džiovinama arba tik džiovinama. Skalbimo ciklas trunka 59 minutes ir skalbiama 30 °C temperatūroje. Švelni priežiūra kasdienėms įkrovoms iki 5 kg, sintetiniams ir medvilniniams drabužiams vienu ypu.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone