EW8F4484EU

Skalbyklė ir garų programa 8 kg

Produkto aprašymas
Turime sandėlyje
€719
hidden
Įsk. PVM
Įdėti į krepšelį
Parinktys, kad pirkimo procesas būtų dar lengvesnis

Viršija geriausią energijos sąnaudų įvertinimą* – ištekliai taupomi kaskart skalbiant

Skalbyklė „Electrolux EcoLine“ viršija aukščiausius A klasės energijos sąnaudų reikalavimus, tad sutaupo daugiau energijos*. „Electrolux EcoLine“ skalbyklės parenkamos atsižvelgiant į aukščiausią energijos efektyvumo lygį ir specialiąsias išteklių taupymo savybes.

* Energijos suvartojimas, atsižvelgiant į ES energijos sąnaudų reikalavimus, palyginti su A klasės reitingu. ** Funkcijų prieinamumas priklauso nuo produkto serijos.
Plačiau apie EcoLine
Pilnos įkrovos svoris (kg)8
Maksimalus sukimosi greitis1400
Didžiausias gylis (mm) 599
„SteamCare“ sistema
„SteamCare“ sistema
UniversalDose
UniversalDose
Produkto aprašymas
800 serijos skalbyklė „UltraCare“ užtikrina kiekvieno audinio pluošto švarą. Skalbimo priemonės sumaišomos ir tolygiai paskirstomos iš anksto, kad skalbimas žemoje temperatūroje būtų efektyvus ir greitas.
Electrolux - 8 kg talpos skalbimo mašina - EW8F4484EU
1. „UltraQuick 59min“ išskalbia šaltame vandenyje* ir sutaupo iki 30 % energijos**  2. „UltraQuick 59min“ yra galinga ir ekonomiška* kasdieniam skalbinių kiekiui pritaikyta programa. Žemos temperatūros (30 °C) vandenyje ir per trumpą laiką (59 min) pašalinsite dėmes iš medvilninių ir sintetinių audinių.**

„UltraQuick 59min“ yra galinga ir ekonomiška* kasdieniam skalbinių kiekiui pritaikyta programa. Žemos temperatūros (30 °C) vandenyje ir per trumpą laiką (59 min) pašalinsite dėmes iš medvilninių ir sintetinių audinių.**

1. * Remiantis išoriniu 50 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių šalinimo bandymu, 5 kg skalbinių išskalbus „UltraQuick“ 30 °C programa. ** Remiantis vidiniu bandymu, palyginus medvilnės 40 °C ir 59 min 30 °C „UltraQuick“ programų energijos sąnaudas. * Remiantis vidiniu medvilnės 40 °C ir 59 min 30 °C „UltraQuick“ programų energijos sąnaudų palyginimu. ** Remiantis išoriniu 50 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių šalinimo bandymu su 30 °C programa „UltraQuick“ ir 5 kg skalbinių.
Electrolux - 8 kg talpos skalbimo mašina - EW8F4484EU
„UniversalDose®“ skalbimo kapsules aktyvina 60 % greičiau*

Unikali technologija „UniversalDose®“, optimizuota visiems skalbikliams, užtikrina 60 % greitesnį skalbimo kapsulių ištirpimą.* Skalbiklio stalčiuką lengva atidaryti ir išardyti, o dėl vandens sūkurio jis visuomet bus švarus. Skalbimo priemonės lieka stalčiuje, kol prasideda skalbimo ciklas, taip sumažinamas skalbimo priemonių švaistymas.

Remiantis vidiniu bandymu skalbiant medvilnę 30 °C temperatūroje 1 valandos programa ir lyginant skalbimo kapsulių aktyvinimą „UniversalDose®“ stalčiuke su jų aktyvinimu būgne.
Electrolux - 8 kg talpos skalbimo mašina - EW8F4484EU
Atšviežinkite garais ir sutaupykite iki 96 % vandens.* 

25 minučių programa „SteamRefresh“ tinka gležniems drabužiams ir suvartoja mažiau vandens nei įprastas skalbimas. Kad skalbiniai būtų dar gaivesni, galima įpilti „Electrolux Steam Fragrance“ drabužių kvapiklio.

*Remiantis vidiniu vandens sąnaudų bandymu, lyginant „SteamRefresh“ su pilnu 1 kg skalbinių skalbimo ciklu 30 °C temperatūroje programa „Delicate“.
Electrolux - 8 kg talpos skalbimo mašina - EW8F4484EU
„CareDrum“ tausoja audinius

„CareDrum“ būgne skalbiniai švelniai slysta iškiliu amortizuojamuoju paviršiumi ir pakeliamąja mente. Dėl unikalaus būgno paviršiaus rašto jis tausoja drabužius.

Electrolux - 8 kg talpos skalbimo mašina - EW8F4484EU
„SensiCare+“ - sutaupykite iki 40 % laiko, vandens ir energijos naudodami įkrovos jutimo technologiją*

„SensiCare+“ – tai apkrovos jutimo technologija, kuri nustato įkrovos dydį ir koreguoja programą, kad būtų sutaupyta iki 40 % laiko, vandens ir energijos.* Tai užtikrina tikslų ir pritaikytą kiekvienos įkrovos skalbimą.

*Remiantis vidiniu laiko, vandens ir energijos sąnaudų 1 kg įkrovos testu, palyginti su maksimalios įkrovos 30°C medvilnės skalbimo ciklu su „SensiCare+“, kuri koreguoja programą pagal įkrovos dydį.
woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos