EW7F4484QE

Skalbyklė ir garų programa 8 kg

Produkto aprašymas
Turime sandėlyje
€709
hidden
Įsk. PVM
Įdėti į krepšelį
Parinktys, kad pirkimo procesas būtų dar lengvesnis

Viršija geriausią energijos sąnaudų įvertinimą* – ištekliai taupomi kaskart skalbiant

Skalbyklė „Electrolux EcoLine“ viršija aukščiausius A klasės energijos sąnaudų reikalavimus, tad sutaupo daugiau energijos*. „Electrolux EcoLine“ skalbyklės parenkamos atsižvelgiant į aukščiausią energijos efektyvumo lygį ir specialiąsias išteklių taupymo savybes.

* Energijos suvartojimas, atsižvelgiant į ES energijos sąnaudų reikalavimus, palyginti su A klasės reitingu. ** Funkcijų prieinamumas priklauso nuo produkto serijos.
Plačiau apie EcoLine
SpalvaBalta
Skalbimo talpa, kg8.0
Maksimalus gręžimo greitis, apsukos/min.1400
Energijos suvartojimas 100-ui ciklų, kWh42
VariklisInverterinis
Skalbimo technologija"Eco Valve"
Putų kontrolėPutų susidarymo kontrolės sistema
ProgramosQuickcare 69Min;Cottons;Synthetics;Delicates;wool\silk;Rapid 20 Min;Steam Refresh;Spin/Drain;Rinse;Sportwear;Duvet;Outdoor;Hygiene;Eco 40-60
Produkto aprašymas
„SteamCare“ skalbimo mašina greitai atšviežina net gležnus drabužius, kurių nereikia pilnai išskalbti. O garai padeda sumažinti susiglamžymus* ir kvapą.**
*Pagal vidinį testą, kuriame lyginamas susiglamžymų kiekis ant 100 % medvilnės audinio prieš ir po „SteamRefresh“ ciklo. **Pagal išorinį testą, kuriuo lyginamas cigarečių dūmų kvapas iš 100 % medvilnės audinio prieš ir po „SteamRefresh“ ciklo.
Electrolux -  - EW7F4484QE
Atšviežinkite garais ir sutaupykite iki 96 % vandens.* 

25 minučių programa „SteamRefresh“ tinka gležniems drabužiams ir suvartoja mažiau vandens nei įprastas skalbimas. Kad skalbiniai būtų dar gaivesni, galima įpilti „Electrolux Steam Fragrance“ drabužių kvapiklio.

*Remiantis vidiniu vandens sąnaudų bandymu, lyginant „SteamRefresh“ su pilnu 1 kg skalbinių skalbimo ciklu 30 °C temperatūroje programa „Delicate“.
Electrolux -  - EW7F4484QE
„UniversalDose®“ skalbimo kapsules aktyvina 60 % greičiau*

Unikali technologija „UniversalDose®“, optimizuota visiems skalbikliams, užtikrina 60 % greitesnį skalbimo kapsulių ištirpimą.* Skalbiklio stalčiuką lengva atidaryti ir išardyti, o dėl vandens sūkurio jis visuomet bus švarus. Skalbimo priemonės lieka stalčiuje, kol prasideda skalbimo ciklas, taip sumažinamas skalbimo priemonių švaistymas.

Remiantis vidiniu bandymu skalbiant medvilnę 30 °C temperatūroje 1 valandos programa ir lyginant skalbimo kapsulių aktyvinimą „UniversalDose®“ stalčiuke su jų aktyvinimu būgne.
Electrolux -  - EW7F4484QE
Valdykite „Connected“ skalbinių prietaisus nuotoliniu būdu

Susiekite savo prietaisą su „Electrolux“ programėle, kad galėtumėte naudotis nuotoliniu valdymu. Su „Connected“ prietaisais sužinosite skalbimo būseną realiuoju laiku, gausite patarimų kaip taupyti sąnaudas ir prižiūrėti drabužius.

Electrolux -  - EW7F4484QE
„QuickCare“ 69 min greitam ir efektyviam mišrių skalbinių skalbimui

„QuickCare“ 69min, 30°C programa yra greita ir efektyvi, skirta skalbti mišriems medvilnės ir sintetiniams audiniams.

Electrolux -  - EW7F4484QE
„CareDrum“ tausoja audinius

„CareDrum“ būgne skalbiniai švelniai slysta iškiliu amortizuojamuoju paviršiumi ir pakeliamąja mente. Dėl unikalaus būgno paviršiaus rašto jis tausoja drabužius.

woman on couch with mobile phone
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos