Džiovyklė „PerfectCare“

Namai skirti Tau, ne skalbiniams

Namuose turi būti patogu Jums – neapkraukite jų šlapiais drabužiais.

Teigiama, kad jautriausius ir brangiausius audinius geriausia patikėti valymo profesionalams. Mes manome kitaip. Nuo šiol net įnoringiausiais audiniais galima pasirūpinti namuose ir visai nebūtina praleisti pusdienio kruopščiai juos džiaustant. Patikėkite tai mums ir mėgaukitės estetiškais namais bei laiku juose.

„Ne kartą patys girdėjome, kad ši džiovyklė yra kažkas ypatingo, bet kol pati nepabandžiau ir neįsitikinau – netikėjau. Skalbinių priežiūrą ji pavertė pačiu mėgstamiausiu darbu – tik įjungi džiovyklę, išeini pažaisti su vaikais ir darbas jau padarytas“, – „Perfect Care 800“ ambasadorė Julija Žižė.


Perfect Care

Patarimai, kaip teisingai rūpintis drabužiais, kad tai užtruktų trumpiau ir kainuotų mažiau.

  • Kaip džiovinant nepamesti kojinių ir apsaugoti drabužius nuo blukimo?
  • Paprasti triukai, kaip apsaugoti jautriausius audinius
  • Kaip džiovinti pūkines striukes ir sporto drabužius?
  • Tikrai klasiškai išvaizdai - patarimai, kaip išsaugoti formalius drabužius
  • Kaip rūpintis vaikiškais drabužėliais?
  • Ar įmanoma didžiules paklodes išdžiovinti neužimant visos kambario erdvės?

Dvi dukras auginanti TV vedėja Julija Žižė: tobulų ir viską žinančių mamų nėra

Garsiosios Julijos Žižės gyvenime veiklos tikrai netrūksta. Prieš aštuonis mėnesius antrosios dukros kartu su vyru Laurynu Žižiu susilaukusi moteris net kelias skirtingas veiklas sugeba suderinti su šeimyniniu gyvenimu, rašoma pranešime spaudai.

Interjero dizainerė atskleidžia: tendencijos ir baldai, kuriuos perkame tik iš įpročio

Kaip bėgant metams keičiasi mūsų supratimas apie tai, kaip turi atrodyti tobuli namai? Ar vis dar populiarios sujungtos erdvės, o galbūt kaip tik norisi atskirų kambarių? Interjero dizainerė Indrė Dorofėjūtė pranešime spaudai pasakoja, koks stilius šiuo metu išgyvena pakilimą ir kokių interjero detalių vis dar laikomės įsikibę, nors jos visiškai nepraktiškos.

D.Filmanavičiūtė

Dovilė Filmanavičiūtė apie nelygybę namuose: „Man toks mąstymas atsiduoda naftalinu“

Rinkodaros specialistė, muzikantė, įvairių projektų dalyvė ir iniciatorė Dovilė Filmanavičiūtė atvirai sako: „Nenorėtumėte pamatyti, kaip atrodo namai po mano kulinarinių žygių.“ O kažkam visa tai dar reikia ir sutvarkyti... Kaip įžymybės namuose dalijamasi buities darbais, kad jie visi neužgriūtų ant moters pečių?  

Mitai ir tikrovė: ar šiuolaikinė buitinė technika labai lenkia ankstesnius prietaisus?

Iš visų modernių prietaisų nė vienas nėra taip prieštaringai vertinamas kaip džiovyklė. Vieni neįsivaizduoja, kaip be jos galėtų gyventi, kiti su džiovyklėmis sieja tik susitraukusius drabužius ir išblukusias spalvas. Kaip yra iš tiesų – kuo šiuolaikinės džiovyklės skiriasi nuo ankstesnių ir kas tėra mitai?