Išsaugokite lauko drabužius atsparius vandeniui

Naujausi 2020-05-15 15:08

Specialiai sukurti Electrolux lauko programos ciklai tiek mūsų skalbimo mašinose, tiek džiovyklėse veikia sinchroniškai, kad atkurtų jūsų drabužių apsaugą nuo vandens. Padarant valymą sklandų ir be didesnių pastangų, todėl galėsite lauko drabužiais džiaugtis ilgiau.


1. Kaip atnaujinti savo vandeniui atsparius drabužius

Svarbu skalbti vandenį atstumiančius drabužius, nes laikui bėgant pablogės tokio drabužio kvėpavimas. Pirmiausia ištuštinkite, užsekite visas kišenes ir atvartus.


2. Atsakingai rinkitės ploviklį

Įpilkite skysto skalbiklio į reikiamą skyrių (1), tuomet į audinio minkštiklio skyrių (2) - specialų audinių impregnavimo skystį, kad paskutinio skalavimo metu drabužiui būtų atkurtas atsparumas vandeniui. Venkite skalbimo miltelių, minkštiklio ar baliklio.


3. Lauko drabužių programa

Nustatykite skalbimo mašinos skydelyje - lauko programa. Jei skalbimo mašinoje nėra lauko programos, įsitikinkite, kad į savo ciklą įtraukėte papildomą skalavimą.


4. Džiovinimas

Tada galite striukę dėti į džiovyklę naudodamiesi mūsų specialia lauko programa. Dviejų elementų derinys: tinkama temperatūra ir laikas atkuria vandens nepralaidumo galimybes.


Geriau nei įprastas džiovinimas atkurkite vandens apsaugą naudodamiesi nauja ir novatoriška „DelicateCare System“ lauko programa

Naudodamiesi mūsų „DelicateCare“ sistema, jūsų specialios lauko aprangos atsparumas vandeniui bus išsaugotas ir atkurtas, geriau nei džiovinimas oru. „DelicateCare“ reguliuoja temperatūrą ir būgno judesį, kad apsaugotų lauko drabužių audinius, užtikrindami, kad jie gautų tik reikiamą šilumos kiekį.