Kaip skalbti antklodes ir pūkinius paltus

Naujausi 2020-04-24 10:52

Jei gerai pasirūpinsite savo gaminiais, jie pasirūpins ir jumis. Jei į „PerfectCare“ džiovyklės būgną įdėsite džiovinimo rutulius, plunksnos nesikaups jūsų palto kampuose. Taigi jūs galite nuolatos jaustis šiltai ir jaukiai.


1. Naudokite žemą temperatūrą

Būtinai naudokite švelnų ciklą ir nustatykite mašiną vienam papildomam skalavimo ciklui, kad pašalintumėte skalbiklio pėdsakus.


2. Pagalvės, pūkinės antklodes ir striukės plaunamos skalbimo mašinoje

Geriausiam džiovinimo rezultatui pasiekti naudokite vilnos programą. Jei jūsų skalbimo mašinoje yra vilnos programa - rinkitės ilgą ciklą vidutinėje temperatūroje ir naudokite džiovinimo rutulius, kad įsitikintumėte, kad gaminys pasidaro lengvas, purus ir puikiai kvepia. Neišimkite jo, kol jis nebus visiškai sausas.


3. Apsaugokite striukės paviršių

Plaukite atskirai nuo kitų drabužių, naudodami tuščias kišenes, užsekite kišenes bei striukę užtrauktuku, kad būtų išvengta paviršiaus pažeidimų.


„3DSense“ technologija tiksliam džiovinimui

„CycloneCare“ su „3DSense“ technologija jūsų garderobą tvarko ypač kruopščiai. Jis "skaito" drėgmę drabužių viduje, naudodamas jutiklius, kad aptiktų drėgmę 5 centimetrus drabužio gylio. Kuomet tradicinės džiovyklės rodo, kad striukė yra sausa, „3DSense“ tęsia tol, kol tiksliai neišdžiovina net storo sluoksnio drabužių - nereikalauja papildomo oro džiovinimo. Dėl šios priežasties striukė išlaiko savo išvaizdą ir suteikia iki 30% didesnę šilumos izoliaciją, nei oro džiovinimas - švelniai tvarkant visus audinius laikas nuo laiko.