Kaip skalbti drabužius, kad būtų išsaugotos spalvos

Naujausi 2020-05-14 18:02

Spalvoti drabužiai gali išblukti ir prarasti gyvybingumą greičiau nei tamsūs ar balti drabužiai. Bet jei skalbsite atsargiai ir švelniu prisilietimu išlaikysite juos ilgiau spalvotus.


1. Ar galite kartu plauti spalvotus ir baltus drabužius?

Siūlome drabužius rūšiuoti pagal spalvas - ryškius drabužius, pavyzdžiui, violetinius, raudonus ir oranžinius, galima skalbti kartu, taip pat šviesius mėlynus ir žalius. Balti patys sau - ir jei radote rūbą, kuris yra vienas spalvų paletėje, išplaukite jį rankomis.


2. Pasirūpinkite dėmėmis

Kai kurioms dėmėms reikia ypatingos priežiūros ir dėmesio: iš anksto patikrinkite drabužį ir užtepkite ant dėmės nedidelį kiekį skysto ploviklio, tada švelniai maišykite vandenyje. Venkite labai karštų programų, nes jos gali visam laikui palikti dėmes ar kraujavimus.


3. Jei kyla abejonių - skalbkite išvertę vidų

Visada išverskite drabužius iš vidaus, kad sumažintumėte pluošto trynimąsi, ir įsitikinkite, kad palikote tarpą tarp skalbinių ir būgno viršaus, kuris būtų bent jūsų rankos plotis. Pasirinkite žemą temperatūrą; švelnaus ar vidutinio plovimo ciklą (daugiausiai 30).


Kaip skalbti drabužius, kad neišbluktų spalvos?

Mūsų „ColourCare“ sistema valo vandenį, todėl plovikliai veikia geriausiai, net esant žemai temperatūrai. Švelnus, bet kruopštus valymas užtikrina, kad jūsų drabužių spalvos būtų tokios ryškios, kaip tą dieną, kai juos nusipirkote. Viskas priklauso nuo vandens. Unikali filtravimo sistema pašalina kenksmingus mineralus ir nešvarumus, kad būtų švelnus, tačiau kruopštus valymas. Šie rezultatai gauti iš poliesterio spalvos atsparumo bandymo 50 skalbimo ciklų 30 laipsnių temperatūroje. Naudodami „ColourCare“ spalvos neišblunka - skalbimas po skalbimo.