Kaip skalbti džinsus

Naujausi 2020-05-15 16:07

Puiki džinsų pora yra daugiau nei būtinas drabužių spintos aksesuaras, tai investicija. Jei suteiksite jiems reikiamą meilės ir priežiūros laiką, jūsų džinsai su amžiumi taps tik geresni.


1. Kaip plauti džinsus, kad neišbluktų

Nepamirškite atskirti džinsų nuo baltų ar kitų ryškiaspalvių drabužių, nes jie gali išblukinti spalvą. Jei įmanoma, skalbimo mašinose naudokite mūsų džinsų programą, kuri puikiai tinka visų tipų džinsams.


2. Plaukite naujus džinsus - patikrinkite priežiūros etiketę

Kai kurie gamintojai rekomenduoja pirmąjį skalbimą atlikti rankomis: išverskite džinsus iš vidaus, užpilkite nedideliu kiekiu skysto ploviklio vandenyje ir leiskite jiems įsigerti bent 45 minutes, retkarčiais švelniai maišant. Tada gerai nuplaukite šaltu vandeniu ir pakabinkite džiūti.


3. Džinsų ploviklis

Būtinai puoselėkite savo džinsus tinkamu plovikliu. Rasite daug ploviklių, specialiai sukurtų spalvotiems drabužiams. Skystieji plovikliai ar skalbinių kapsulės efektyviausi džinsams, nes jie yra daug švelnesnės spalvos.


Valykite ir puoselėkite savo džinsus

Mūsų „UltraCare“ sistema puoselėja jūsų džinsus. Skirtingai nuo kitų mašinų, kuriose būgne sumaišomi plovikliai ir minkštikliai, mūsų išskirtinė sistema juos iš anksto sumaišo prieš vandeniui paliečiant drabužius, padarant skalbimą minkštesniu bei rūpestingesniu.