Kaip skalbti vilnos gaminius

Naujausi 2020-05-14 17:01

Ilgaamžė vilna yra puiki investicija, jei tinkamai ja pasirūpinsite. Nesvarbu, ar prabangus paltas, ar kasdienis megztinis, vadovaudamiesi šiuo patarimu padėsite tai išlaikyti.


1. Skalbkite vilną skalbimo mašinoje

Jei jūsų skalbimo mašinoje nėra vilnos ciklo, mes rekomenduojame naudoti šalto skalbimo ciklą, skirtą „tik rankomis skalbti“ vilnai. Visada plaukite vilną išverstą.


2. Atsakingai rinkitės vilnos ploviklį

Venkite sunkių ploviklių, „Bio“ ploviklių, kuriuose yra fermentų, arba bet kokių ploviklių, kuriuose yra baliklių. Turi būti naudojamas specifinis vilnos ploviklis.


3. Kaip teisingai laikyti vilnos drabužius

Laikykite megztinius plokščius ir sulankstytus, kad apsaugotumėte juos nuo tempimo. Jei turite pakabinti, naudokite specialiai tam skirtas trikotažo pakabas, kad jie būtų maksimaliai palaikomi.


Skalbkite ir džiovinkite vilną

Mūsų „PerfectCare“ skalbimo mašinų vilnos programa yra sertifikuota „Woolmark“ ženklo, tad turi būti tokia pat švelni kaip rankų plovimas. Mūsų „DelicateCare“ džiovyklės taip pat siūlo unikalų vilnos ciklą. Dėl ypatingo būgno greičio jūsų vilna bus lygi prie būgno šono. Tai suteikia tokius pat gerus rezultatus kaip džiovinant tradiciniu būdu. Taigi garantuota apsauga nuo susitraukimo bei raukšlių.