Mano skalbyklėje / skalbyklėje-džiovyklėje skalbiami drabužiai tampa pilki

Naujausi 2020-02-20 14:53

Tiražas:

  • Balti skalbiniai pasidaro pilki

Taikoma:

  • Priekinio krautuvo skalbimo mašina / skalbimo mašina
  • Viršutinio krautuvo skalbimo mašina

Rezoliucija:

1. Visada išrūšiuokite baltus skalbinius ir plaukite juos atskirai nuo kitų spalvų skalbinių

2. Naudokite baltiems skalbiniams skirtą skalbimo priemonę (joje yra balinimo medžiagų, pavyzdžiui, natrio perkarbonato) 

3. Naudokite tinkamą skalbimo priemonės kiekį pagal Jūsų vandens kietumą ir drabužių nešvarumą

4. Įsitikinkite, kad skalbimo priemonės butelis būtų sandariai uždarytas (kai kurios balinimo medžiagos gali išgaruoti).

Priežastis:

  • Jeigu naudojate netinkamą skalbimo priemonės kiekį, ant Jūsų drabužių gali susikaupti kalkių nuosėdos ir muilo putos (pilka danga).
  • Baltus rankšluosčius, kurie tapo pilki dėl kalkių nuosėdų, galima vėl išbalinti, išplovus skalbyklėje su nedideliu kiekiu citrinos rūgšties miltelių ar acto, o ne skalbimo priemonės.
  • Baltus rankšluosčius galima išbalinti, įdėjus juos į plovimo indą su 100 ml vandens ir 200 ml chloro baliklio ir pamirkius juos dvi valandas. Po to išplaukite juos skalbyklėje aukščiausioje leidžiamoje temperatūroje, nurodytoje jų priežiūros etiketėje.    


ĮSPĖJIMAS: Niekada nemaišykite chloro baliklio su kitomis cheminėmis medžiagomis, nes gali susidaryti labai toksiški junginiai. 


Užsisakykite remontą
Užsisakykite remontą

Baigėsi prietaiso garantija? Nesijaudinkite, galime pasirūpinti jo remontu už fiksuotą kainą, į kurią įeina mokestis už iškvietimą, dalis bei darbą. Jokių papildomų išlaidų!