Dulkių siurblių priedai

Naujausi 2020-05-15 14:20

Ar kada pagalvojate, kam skirti visi tie šepetėliai pridėti jūsų dulkių siurblių komplektacijoje? Na, pasisveikinkite su savo naujaisiais geriausiais draugais, nes jie skirti lengviau atlikti daugelį įprastų namų tvarkymo darbų.


Electrolux 3-in-1 antgalis

Kai kurie mūsų dulkių siurbliai parduodami su vienu antgaliu. Bet nesijaudinkite - tai Šveicariškas armijos peilis dulkių siurblio antgalių pavidale. Jame yra trys antgaliai viename - paviršių siurbimo antgalis, plyšių antgalis ir net sulankstomas į audinių antgalį. Turėdami šiuos priedus jūsų namai bus idealiai švarūs.Tačiau kokias funkcijas jie atlieka?


Kietų paviršių antgalis

Pradėkime nuo kietų paviršių antgalio. Tai puikus priedas norint pasiekti kai kurias nepatogiausias vietas. Šis antgalis su savo minkštais šeriais idealiai pašalina dulkes nuo palangių, šviestuvų , grindjuosčių ir tt. Taip pat galite naudoti siurbiant dulkes nuo baldų ir kitų daiktų ar daiktų, kurie lengvai subraižomi.


Plyšių antgalis

Kaip jau galėjote atspėti iš pavadinimo, plyšių antgalis yra skirtas patekti į mažus tarpus, kur kiti priedai paprasčiausiai nepasiekia. Tai idealiai tinka siurbiant kampus, aplink radiatorius ir net tarp sofų pagalvėlių.


Audinių antgalis

Audinių antgalis išlaikys jūsų apmušalą kaip naują. Su įmontuota švelnia juostele ji pašalins dulkes, nešvarumus ir plaukus nuo visų tekstilės paviršių.