Sutvarkykite augintinių netvarką

Naujausi 2020-05-15 15:01

Mes mylim gyvūnus. Nėra nieko panašaus į žmogaus geriausio draugo meilę - vienintelis erzinantis dalykas yra nuolatinis šuns plaukų valymas. Jei turite šviesias grindis ir veislę, kuri linkusi šertis. Na, o jei būtų keletas paprastų patarimų, kaip išvalyti naminių gyvūnėlių plaukus?


Dulkių siurblių priedai naminių gyvūnėlių plaukams

Kuomet valote šuns plaukus viskas priklauso nuo turimų priedų. Jei naudosite įprastą dulkių siurblio antgalį, norimų rezultatų negausite - ypač kalbant apie sofas ir sunkiai pasiekiamas vietas.


1. Mini turbo

Galingas besisukantis šepetėlio ritinėlis, skirtas maksimaliai surinkti augintinių plaukus. Skirta sunkiai valomiems paviršiams, tokiems kaip laiptai, minkšti baldai ar automobilių sėdynės.


2. Pliušinis antgalis

Pliušinis antgalis buvo skirtas veiksmingai pašalinti naminių gyvūnėlių plaukus nuo visų tekstilės baldų.Džiovyklės lakštų triukas

Neturite patogaus dulkių siurblio ar prieigos prie naminių gyvūnų plaukų priedų? Na, džiovyklės lakštai yra jūsų geriausias pagalbininkas, kai norite pašalinti naminių gyvūnėlių plaukus nuo bet kokio paviršiaus. Jie gal neišvalys visų jūsų namų, bet kai esate suvaržytas, jie yra fantastiški.

Pirkti dabar