Paprastas, greitas ir intuityvus indaplovių valdymas. Jūs pasirenkate indų plovimo laiką ar papildomą funkciją, Ecometer juostoje įvertinate ekonomiškumo lygį - visą kitą padarys indaplovė, kad mėgautumėtės švariais indais, kokį laiką be pasirinktumėte.

Indaplovė, kuri supranta ir kalba Jūsų kalba.

Su „QuickSelect“ pamirškite painų programų pasirinkimą, plaukite indus pasirinkdami laiką ir saugodami gamtą. Nustatykite trumpiausią laiką, vos 30 min. arba patį ilgiausią, bet taupiausią ir mėgaukitės švariais indais, bet kokiu atveju. Plaunate itin nešvarius indus ar itin trapias taures?, papildomai pasirinkite „ExtraPower“ ar „GlassCare“ funkcijas. Be to, visada galite pasirinkti „AutoSense“ programą, kuri automatiškai nustato indų kiekį ir nešvarumo lygį, ir pagal tai pakoreguoja plovimo laiką ir temperatūrą. Indaplovės su „QuickSelect“ valdymu įvertintos ne tik pirkėjų, bet ir „iF Design Award“ apdovanojimu.

Naujas požiūris į indų plovimą

„QuickSelect“ indaplovės ne tik rūpinasi Jūsų indais, bet ir reguliariai primena apie savo priežiūrą, kad nepriekaištingų indų švara mėgautumėtės ilgiau.

Indaplovės su „QuickSelect“ valdymu turi „Machine Care“ programą, kuri užtikrina efektyvų prietaiso veikimą ilgą laiką.

Atidaryta indaplovė
Atidaryta indaplovė

Tikrai intuityvi indaplovė

Tikrai intuityvi indaplovė

Suraskite savo poreikius atitinkančią indaplovę - su pakeliamu apatiniu krepšiu, nuimamu stalo įrankių stalčiumi, vidaus apšvietimu ar informatyviu ekranėliu.