Nesvarbu ar Jūs gaminate ant griliaus, verdate žemoje temperatūroje ar įgyvendinate visiškai naujas kulinarines idėjas, SensePro®“ kaitlentė suteiks Jums pasitikėjimo savo jėgomis. Atraskite pirmą pasaulyje kaitlentę su belaidžiu maisto termometru. 

Atskleiskite savo kulinarinį potencialą

Belaidis maisto termometras matuoja esamą temperatūrą ir informaciją perduoda kaitlentei. Taigi, Jūs galite virti, kepti ar troškinti ir likti užtikrinti dėl galutinio rezultato.  

Pasirinkite kokio paruošimo lygio turi būti Jūsų kepsnys keptuvėje: žalias, vidutiniškai žalias ar gerai iškeptas. Tobuli rezultatai kas kart. 

Keptuvė ant kaitlentės
Salmon in pan

Tiksli pagalba be jokių papildomų klausimų

Pasitikite naują virtuvės šefą - „SensePro®“ kaitlentę su „Sous-vide“ technologija. Atraskite naujus gaminimo būdus su „Sous-vide“ ir mėgaukitės restorano lygio rezultatais. 

Susipažinkite su savo naujuoju virtuvės šefu

Drauge su belaidžiu maisto termometru, „SensePro®“ kaitlentė leidžia itin preciziškai gaminti „Sous-vide“ būdu. Konkreti temperatūra pasirenkama laipsnio tikslumu. 

Gaminimas „Sous-vide“ būdu, išlaikant visus patiekalo aromatus ir maistines medžiagas, leidžia Jums labiau valdyti laiką ir veiksmus virtuvėje - susikoncentruoti ties kitų restorano lygmens patiekalų paruošimu.  

Puodas iš arti

Profesionalūs rezultatai reikalauja profesionalių įrankių. 

SensePro® kaitlentė

Mūsų „SENSE“ serijos kaitlentėse integruotos išmaniosios technologijos, užtikrinančios precizišką pagalbą patiekalų ruošime, eleminuojant bet kokius papildomus klausimus.

Kurkite gardžius patiekalus kaskart.