PA91-404DG

Oro valytuvas „Pure A9“ 442 m3/h

Produkto aprašymas
Išparduota
€539
hidden
Įsk. PVM
hidden
Stebėkite produktą
Parinktys, kad pirkimo procesas būtų dar lengvesnis
SpalvaTamsiai pilka
Ventiliatoriaus greitis9
Filtravimas5 etapų: pirminis filtras, antibakterinis sluoksnis, iš anksto įkrautas tikrasis EPA12 filtras, aktyviosios anglies sluoksnis ir jonizatorius
Energijos suvartojimas (vatais)4 - 28
Rekomenduojamas plotui (Boverket), m²92
Filtras komplekte„BREEZE360 Complete“ oro filtras. Modelis: EFDBRZ4
„Wi-Fi“ sąsajaYra
Maitinimo laido ilgis, m2
Produkto aprašymas
Naujas, nuotolinio ryšio sąsaja turintis oro valytuvas prisitaiko prie jūsų aplinkos pokyčių.
Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404DG
Reaguoja į jūsų aplinką

Unikali „PureSense“ sistema nuolat matuoja patalpų užterštumo lygį, reguliuoja oro srautą ir užtikrina, kad grįžtumėte į sveiką patalpų aplinką. Jei esate toli, „Pure A9“ efektyviai valo, leisdamas maksimalų greitį. Jei esate namuose ar miegate, jis pasirūpins, kad netrukdytų.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404DG
Pritaikytas filtravimas pagal jūsų poreikius

Pritaikykite savo „Pure A9“ savo asmeniniams poreikiams, naudojant mūsų 360 laipsnių filtrus ir 5 lygių oro filtravimą. Pasižymi HEPA filtravimu, galinčiu filtruoti iki 99,5 % ore esančių teršalų, kurių dydis siekia 0,3 mikrono.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404DG
Nuolatinis stebėjimas

Nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate, stebėkite ir optimizuokite namų oro kokybę naudodami programėlę arba atsipalaiduokite ir leiskite „Pure A9“ tai padaryti už jus. Patikrinkite per tam tikrą laikotarpį atliktą darbą, gaukite išmanias suvestines arba tiesiog pakoreguokite savo nuostatas. „Pure A9“ programėlė yra puikus oro kokybės asistentas.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404DG
Pasiekia kiekvieną kampą

Sukurdamas spiralinį oro judėjimą, Jūsų „Pure A9“ pasieks toliau ir efektyviai aprėps visas kambario dalis, išlaikydamas natūralią oro cirkuliaciją.

Electrolux - Deguonies oro valytuvas - PA91-404DG
Tyliai išmanus

Su minimaliu, vos 17 dB(A)*, veikimo garsu jūsų „Pure A9“ veikia taip tyliai, kad beveik nepastebėsite. Net ir esant maksimaliam veikimo režimui, triukšmo lygis yra tik 46 dB(A)* - tylesnis nei vakarienės pokalbis namuose. *išmatuota 1 m atstumu prieš gaminį.