Produkto aprašymas

Naujas, nuotolinio ryšio sąsaja turintis oro valytuvas prisitaiko prie jūsų aplinkos pokyčių.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Reaguoja į jūsų aplinką

Unikali „PureSense“ sistema nuolat matuoja patalpų užterštumo lygį, reguliuoja oro srautą ir užtikrina, kad grįžtumėte į sveiką patalpų aplinką. Jei esate toli, „Pure A9“ efektyviai valo, leisdamas maksimalų greitį. Jei esate namuose ar miegate, jis pasirūpins, kad netrukdytų.

Pritaikytas filtravimas pagal jūsų poreikius

Pritaikykite savo „Pure A9“ savo asmeniniams poreikiams, naudojant mūsų 360 laipsnių filtrus ir 5 lygių oro filtravimą. Pasižymi HEPA filtravimu, galinčiu filtruoti iki 99,5 % ore esančių teršalų, kurių dydis siekia 0,3 mikrono.

Nuolatinis stebėjimas

Nesvarbu, ar esate namuose, ar keliaujate, stebėkite ir optimizuokite namų oro kokybę naudodami programėlę arba atsipalaiduokite ir leiskite „Pure A9“ tai padaryti už jus. Patikrinkite per tam tikrą laikotarpį atliktą darbą, gaukite išmanias suvestines arba tiesiog pakoreguokite savo nuostatas. „Pure A9“ programėlė yra puikus oro kokybės asistentas.

Pasiekia kiekvieną kampą

Sukurdamas spiralinį oro judėjimą, Jūsų „Pure A9“ pasieks toliau ir efektyviai aprėps visas kambario dalis, išlaikydamas natūralią oro cirkuliaciją.

Tyliai išmanus

Su minimaliu, vos 17 dB(A)*, veikimo garsu jūsų „Pure A9“ veikia taip tyliai, kad beveik nepastebėsite. Net ir esant maksimaliam veikimo režimui, triukšmo lygis yra tik 46 dB(A)* - tylesnis nei vakarienės pokalbis namuose. *išmatuota 1 m atstumu prieš gaminį.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.