Produkto aprašymas

500 Įkraunamas dulkių siurblys-šluota

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Lengvai naudojamas ir pritaikomas siurblys

500 serijos belaidis dulkių siurblys užtikrina puikius rezultatus ir pasižymi paprastu naudojimu bei ergonomišku dizainu. Rankinę siurblio dalį ir priedus galima nuimti – tokiu būdu nesunkiai nuvalysite bet kokį paviršių. Visi modeliai gaminami tvariai, naudojant perdirbtą plastiką.*

* Priklausomai nuo „Electrolux“ 500 serijos belaidžių siurblių modelio, naudojame 64–74 % perdirbto plastiko.

Veiksmingas belaidis siurblys pastebimai švaresniems namams.

Mūsų lengvo naudojimo belaidis siurblys užtikrina veiksmingus ir pastebimus rezultatus su bet kokiais valomais paviršiais. Dulkes ir smulkias daleles pašalinsite nuo bet kokių paviršių.

Greitas ir patogus valymas naudojant nuimamą siurblio dalį „2 viename“

Patirkite šio patogaus ergonomiško dizaino ir pritaikomo siurblio teikiamas galimybes. Rankinę siurblio dalį galima lengvai nuimti ir greitai išvalyti nedidelius ar sunkiai pasiekiamus paviršius.

„PetPro“ antgalis

Galingą motorizuotą antgalį galima uždėti ant rankinio siurblio ir švariai išvalyti augintinių plaukus ir plaušelius iš baldų, kilimų ir apmušalų.

Veiksmingas net ir prisipildžius dulkių talpai*.

Nuolat mėgaukitės bekompromisiu veikimu. Naujo dizaino dulkių talpa užtikrina siurblio ilgalaikį efektyvumą* ir didesnį susiurbtų dulkių ir nešvarumų kiekį

* Prisipildžius dulkių talpai, pasirinkus maksimalų galios nustatymą, išsaugo 99 % valymo efektyvumą; vadovaujantis IEC 62885-2 1.0: 5,1, 5,7 ir 5,9 punktų nuostatomis

Nenutrūkstamai veikia iki 55 min.**, kad valytumėte patogiai

Išvalykite visus namus vienu įkrovimu. Visiškai įkrovus akumuliatorių siurblys veiks iki 55 min.*, kad kiekvieną kartą galėtumėte mėgautis nenutrūkstamu ir patogiu valymu.

* Remiantis vidiniais rankinio siurblio bandymais minimalaus greičio režimu, vadovaujantis IEC 62885-4 nuostatomis. Matavimai atlikti išėmus rankinę siurblio dalį.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyElectrolux“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyElectrolux“ Pagalba
woman on couch with mobile phone