Atraskite

„The Green Collection™“

Dulkių siurblys „UltraSilencer Zen Green“

„UltraSilencer™ Zen Green“

Dulkių siurbimas neturi trukdyti įprastam namų gyvenimui. Siurblys „UltraSilencer™ Zen Green“ – puikus pasirinkimas namams, kuriuose vertinama ne tik švara bei ekologija, bet ir ramybė. Itin tyliai (58 dB garsumu) veikiantis dulkių siurblys tinkamai pasirūpins Jūsų poreikiais.

Žmogus, naudojantis „Electrolux UltraFlex Green“ itin ilgą laidą, kad be jokių pastangų išvalytų svetainę
Dulkių siurblys „UltraFlex Green“

„UltraFlex™ Green“

Tvarkymas turi būti paprastas ir malonus procesas. Toks jis bus naudojant modelį „UltraFlex™ Green“. Nereikia įkišti ir ištraukti maitinimo laido kištuko, todėl iš esmės visus namus galite išvalyti vienu ypu. Nereikia galvoti ir apie maišelius – siurblys turi integruotą dulkių konteinerį. Švarūs namai, mažiau pastangų, pagalvota apie aplinką.

Dailus dulkių siurblys „PowerForce Green“

„PowerForce™ Green“

Galingas ir dailus, modernus ir paprastas naudoti. Iš perdirbto plastiko pagamintas „PowerForce™ Green“ padės išvalyti bet kokios rūšies grindis. Su ratukais, besisukančiais 360° kampu, galite laisvai judėti po namus, valydami taip, kaip Jums patogu.

„Electrolux“ dulkių siurblys „SilentPerformer Cylonic Green“

„SilentPerformer Cyclonic™ Green“

Gyvenimas nesustoja, kai rūpinatės savo namais. Naudodami tyliai veikiantį dulkių siurblį „SilentPerformer Cyclonic™ Green“, galite ir toliau kalbėtis telefonu. Jį naudoti paprasta, nes siurblys neturi keičiamų maišelių. O alergenus surenkantys filtrai užtikrina švaresnį namų orą. Galiausiai, tai ekologiškesnis pasirinkimas.

Galingas, bet tylus dulkių siurblys „SilentPerformer Green“ iš „Electrolux“

„SilentPerformer™ Green“

Alergiškiems žmonėms palankus „SilentPerformer™ Green“ pagamintas iš perdirbto plastiko. Juo paprasta pasiekti kiekvieną namų kampą ir kiekvieną lentyną. Nesijaudinkite dėl triukšmo – „SilentPerfomer™ Green“ padės atlikti darbus tyliai. 

Belaidis dulkių siurblys „Ergorapido Green“ iš „Electrolux“

„Ergorapido™ Green“

Namus galima siurbti dar paprasčiau – naudokitės belaidžiu dulkių siurbliu „Ergorapido™“, pagamintu iš perdirbto plastiko. Patogu, nes nereikia patraukti baldų. O išsiurbę grindis galite įsijungti rankinį režimą knygų lentynoms ir virtuvės spintelėms valyti.