Produkto aprašymas

Pagamintas profesionaliems virtuvės šefams šis aukštos kokybės plieno rinkinys gaminimui garais suteikia galimybę garams cirkuliuoti aplink maistą ir maistas greitai ir vienodai kepamas. Įvairių dydžių indai pritaikyti mėsai, žuviai, ryžiams bei daržovėms, o mažiausias prikaistuvis su dangčiu skirtas padažams ir pašildymui.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Gaminkite didelius ir mažus patiekalus garuose

8 dalių garinimo rinkiniu galite garuose gaminti bet kokio tipo patiekalus tiesiog orkaitėje. Nerūdijančiojo plieno indai skirti tiek dideliems, tiek mažiems patiekalams, kad turėtumėte dar didesnį sveiko maisto pasirinkimą.

Valgykite sveikiau gamindami maistą garinimo rinkiniu.

Nerūdijančiojo plieno garinimo rinkiniu galėsite orkaitėje gaminti garuose kaip profesionalūs virtuvės šefai. Pagaminsite gardžių ir sveikų patiekalų, kuriais galėsite mėgautis.

Pasikliaukite aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno patvarumu.

Patvarų aukštos kokybės nerūdijantįjį plieną galima plauti indaplovėje ir jis tinka laikyti maistą šaldytuve.

Kokie pagrindiniai „Infinite Chef“ indų privalumai?

Stilinga ir ilgaamžė virtuvės indų kolekcija su veidrodine nerūdijančiojo plieno danga bei daugiasluoksne konstrukcija, pagaminta išskirtinai tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, pelniusi prestižinį „Green Product award“ apdovanojimą. Šiuos premium kokybės indus įvertino ir pamėgo profesionalūs virtuvės šefai, todėl kiekvienam gaminimo būdui sukurta kažkas unikalaus. Puodai idealiems makaronams „spaghetti al dente“, kūginis troškintuvas traškių daržovių kepimui ar unikalios keptuvės sultingiems kepsniams - „Infinite Chef“ kolekcijoje rasite viską, ko tik gali prireikti šiuolaikinėje virtuvėje.

Galimi priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.