Profesionalūs patarimai

Naudingi patarimai geresniam ir komfortiškam gyvenimui

Gamindami produktus naudojame pažangiausias technologijas, nes visada galvojame apie ateitį bei tvarų santykį su gamta. Siekiame, kad Jūs mėgautumėtės puikiu prietaisų veikimu, atrastumėte ir tobulintumėte savo įgūdžius, mėgintumėte ir eksperimentuotumėte – pajuskite tikrą gyvenimo džiaugsmą ir suteikiama laisve su „Electrolux“.

tehnikoas ekspertas electrolux

Buitinės technikos montavimas nėra juokų darbas: venkite šių neatleistinų klaidų

Tokių pirkinių kaip šaldytuvas ar skalbimo mašina įsigijimas paprastai nebūna spontaniškas – investuojama į daiktą, kuris daugybei metų numes nuo pečių dalį buities naštos ir kilstelės gyvenimo kokybės kartelę. Visgi išsirinkti funkcionalumo, išvaizdos prasme apgalvotą prietaisą tėra pirmasis jo naudotojo atsakomybės reikalaujantis sprendimas. Montuojant didžiąją buitinę techniką savamoksliškai, nepaisant saugumo ir kitų reikalavimų, ji ne tik kad nesumažina rūpesčių, bet ir sukelia jų papildomai.

Energetinis efektyvumas

Pristatome naująsias energijos suvartojimo efektyvumo etiketes

Siekdama skatinti prietaisų efektyvumą ir tvarumą, Europos Komisija pasiūlė reglamentavimą, kuris turės esminių pokyčių. „Electrolux“, žinoma, taip pat pereina prie naujųjų ES taisyklių ir vaizdinio energijos suvartojimo efektyvumo etikečių identiteto. Jis keisis šiose mūsų produktų grupėse: skalbyklėse, įskaitant ir skalbykles su džiovinimo funkcija, indaplovėse, šaldytuvuose, taip pat ir skirtuose vynui laikyti.

Naująsias etiketes ES klientai internetinėse bei fizinėse parduotuvėse pamatys nuo 2021 m. kovo 1 d.

Metų mama išrinkta Sotera Šveikauskaitė: „Motinystę ne tik galima, bet ir būtina derinti su kitais darbais“

Tinklaraščio „BabyBlog“ autorė Sotera Šveikauskaitė vien savo „Facebook“ paskyroje subūrė daugiau kaip 50 tūkst. vaikų auginimo patirtimi besidominčių žmonių. Tačiau pačiai Soterai tinklaraštis – tik maža dalis kasdienių darbų, į kuriuos visų pirma įeina rūpinimasis savo šeima, taip pat studijos universitete ir savo internetinės televizijos laidos vedimas. Kaip įmanoma tokią gausybę veiklų suderinti su pačiu sudėtingiausiu darbu – motinyste?

Mitybos specialistė Vaida Kurpienė patiekalus šventiniam stalui siūlo gaminti garuose

Šventinis laikas kasmet lemia naujus iššūkius. Kuo nustebinti draugus ir artimuosius, ką dėti ant stalo, kad pradžiugintume svečius? Nors internetas lūžta nuo receptų ir patarimų, sveikos mitybos specialistai sako, kad nebūtina vaikytis tendencijų. Garuose keptas maistas gali tapti tikru kalėdiniu atradimu, jei tik tam skirsite šiek tiek laiko ir iš anksto paruošite namų darbus.

Vaida Kurpienė pataria: žiemą valgiaraštyje turėtų puikuotis patiekalai, ruošti garuose

Ar įmanoma sveikai maitintis žiemą, kai organizmas, rodos, pats prašosi šiltų, sočių patiekalų, saldesnių ir riebesnių maisto produktų? Daugybė tautiečių vis dar mano, kad šaltuoju laikotarpiu galima šiek tiek atleisti vadeles. Tačiau iš tiesų, norint išlikti sveikam ir gyvybingam, savimi rūpintis būtina visus metus. Visavertiška mityba – tiesiog privalomas geros savijautos komponentas. Anot sveikos mitybos specialistės Vaidos Kurpienės, puikus sprendimas – maisto ruošimas garuose.