For Better Living - Geresniam gyvenimui

Gamindami produktus naudojame pažangiausias technologijas, nes visada galvojame apie ateitį bei tvarų santykį su gamta. Siekiame, kad Jūs mėgautumėtės puikiu prietaisų veikimu, atrastumėte ir tobulintumėte savo įgūdžius, mėgintumėte ir eksperimentuotumėte – pajuskite tikrą gyvenimo džiaugsmą ir suteikiama laisve su „Electrolux“.

„Electrolux“ pristatė naujieną – nuo šiol buitinė technika namuose suvartos dar mažiau energijos

Tvarumo srityje pirmaujančios pramonės įmonės kruopščiai atrinkti modeliai liudija, kad didžiausią poveikį klimatui prietaisai daro jų naudojimo metu.

Ergonomiškas, funkcionalus ir stilingas virtuvės prietaisų montavimas be klaidų

Kurdami svajonių virtuvę nepameskite galvos vien tik dėl estetikos – kartu su grožiu koja kojon turi žengti ir šaltas protas: tinkamai parinkta buitinių prietaisų vieta užtikrins jų šimtaprocentinį funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir net jūsų saugumą. Profesionaliai suplanuota naujai įrengta ar atnaujinta virtuvė taps vienu svarbiausiu namų traukos centru, kur ne tik malonu gaminti maistą, bet ir bendrauti visai šeimai ar smagiai leisti laiką su draugais.

Modernios ir estetiškos virtuvės zona: išmaniosios technologijos tarnauja funkcionalumui

Virtuvė yra ypatinga namų vieta, kur estetika turi būti funkcionali, buitiniai prietaisai ne tik harmoningai susijungtų su baldų fasadų koloritu, bet ir būtų ergonomiški. Šiais laikais būtina dar viena funkcija – buitinės technikos išmaniosios technologijos, lengvai pritaikomos gaminant maistą.

Namai be virtuvės kvapų, nors gartraukio nematyti: laisvę suteikiantys modernūs sprendimai

Šiuolaikiniai interjero sprendimai leidžia stilistiškai sujungti virtuvę su valgomuoju ir svetaine, tačiau maisto ruošimo zona turi vieną „išdaviką“ – gartraukį, kuris iš tolo signalizuoja, kad čia daug garų ir kvapų. Net pats talentingiausias dizaineris negalėjo išgvildenti funkcionalumo ir estetinės vizualizacijos rebuso, tačiau dabar sprendimas yra: pažangi, naujos kartos kaitlentė su integruotu gartraukiu leidžia mėgautis virtuvės išplanavimo laisve ir priimti kūrybinės stilistikos nevaržančius sprendimus.

Prieš 30 metų nenutuokėme, kas yra garinė orkaitė: lietuvių kelionę į komfortišką ir tvaresnę buitį pradėjo „Electrolux“

Šiandien solidų gyvavimo Lietuvoje jubiliejų minintis prekių ženklas „Electrolux“ tebesiekia kadaise išsikelto tikslo: siūlyti inovatyviausią produktą bei geriausią patirtį naudotojams, tvarumą matant kaip kelrodį šiame procese. Jo rezultatas – tris dešimtmečius išlaikytas vieno iš buitinės technikos rinkos lyderių statusas ir įsipareigojimas dar aukščiau kelti savo pačių kartelę. Kaip viskas prasidėjo ir kokius iki tol nematytus technologinius sprendimus įmonė įkurdino lietuvių namuose? Kokia ateities perspektyva vadovaujasi?

Raudonojo Kryžiaus pajėgoms Ukrainoje stiprinti – buitinės technikos gamintojo parama, aukoti kviečia ir darbuotojus

„Vieningai suremti pečius ir prisidėti visais įmanomais būdais gelbstint žmones, atsidūrusius tragiškoje situacijoje, yra tai, kas šiuo metu turėtų rūpėti visam pasauliui. Mes savo ruožtu darome, ką privalome daryti“, – komentuoja „Electrolux“ generalinis direktorius Jonas Samuelsonas.

tehnikoas ekspertas electrolux

Buitinės technikos montavimas nėra juokų darbas: venkite šių neatleistinų klaidų

Tokių pirkinių kaip šaldytuvas ar skalbimo mašina įsigijimas paprastai nebūna spontaniškas – investuojama į daiktą, kuris daugybei metų numes nuo pečių dalį buities naštos ir kilstelės gyvenimo kokybės kartelę. Visgi išsirinkti funkcionalumo, išvaizdos prasme apgalvotą prietaisą tėra pirmasis jo naudotojo atsakomybės reikalaujantis sprendimas. Montuojant didžiąją buitinę techniką savamoksliškai, nepaisant saugumo ir kitų reikalavimų, ji ne tik kad nesumažina rūpesčių, bet ir sukelia jų papildomai.

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose veiktų sklandžiai?

 

Energetinis efektyvumas

Pristatome naująsias energijos suvartojimo efektyvumo etiketes

Siekdama skatinti prietaisų efektyvumą ir tvarumą, Europos Komisija pasiūlė reglamentavimą, kuris turės esminių pokyčių. „Electrolux“, žinoma, taip pat pereina prie naujųjų ES taisyklių ir vaizdinio energijos suvartojimo efektyvumo etikečių identiteto. Jis keisis šiose mūsų produktų grupėse: skalbyklėse, įskaitant ir skalbykles su džiovinimo funkcija, indaplovėse, šaldytuvuose, taip pat ir skirtuose vynui laikyti.

Naująsias etiketes ES klientai internetinėse bei fizinėse parduotuvėse pamatys nuo 2021 m. kovo 1 d.

Metų mama išrinkta Sotera Šveikauskaitė: „Motinystę ne tik galima, bet ir būtina derinti su kitais darbais“

Tinklaraščio „BabyBlog“ autorė Sotera Šveikauskaitė vien savo „Facebook“ paskyroje subūrė daugiau kaip 50 tūkst. vaikų auginimo patirtimi besidominčių žmonių. Tačiau pačiai Soterai tinklaraštis – tik maža dalis kasdienių darbų, į kuriuos visų pirma įeina rūpinimasis savo šeima, taip pat studijos universitete ir savo internetinės televizijos laidos vedimas. Kaip įmanoma tokią gausybę veiklų suderinti su pačiu sudėtingiausiu darbu – motinyste?

Mitybos specialistė Vaida Kurpienė patiekalus šventiniam stalui siūlo gaminti garuose

Šventinis laikas kasmet lemia naujus iššūkius. Kuo nustebinti draugus ir artimuosius, ką dėti ant stalo, kad pradžiugintume svečius? Nors internetas lūžta nuo receptų ir patarimų, sveikos mitybos specialistai sako, kad nebūtina vaikytis tendencijų. Garuose keptas maistas gali tapti tikru kalėdiniu atradimu, jei tik tam skirsite šiek tiek laiko ir iš anksto paruošite namų darbus.

Vaida Kurpienė pataria: žiemą valgiaraštyje turėtų puikuotis patiekalai, ruošti garuose

Ar įmanoma sveikai maitintis žiemą, kai organizmas, rodos, pats prašosi šiltų, sočių patiekalų, saldesnių ir riebesnių maisto produktų? Daugybė tautiečių vis dar mano, kad šaltuoju laikotarpiu galima šiek tiek atleisti vadeles. Tačiau iš tiesų, norint išlikti sveikam ir gyvybingam, savimi rūpintis būtina visus metus. Visavertiška mityba – tiesiog privalomas geros savijautos komponentas. Anot sveikos mitybos specialistės Vaidos Kurpienės, puikus sprendimas – maisto ruošimas garuose.