Atraskite sau tobulą skalbimo mašiną

Atraskite sau tobulą skalbimo mašiną

Mūsų serijos

Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomas serijas, kad išsirinktumėte geriausiai savo namams tinkantį produktą.

Apsvarstymui

Žemiau rasite dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant naują skalbyklę.

Daugiau informacijos apie produktą rasite vartotojo vadove.

Electrolux washing machine

Erdvė ir vieta

Nesvarbu, ar renkatės laisvai pastatomą ar įmontuojamą skalbyklę – turite įsitikinti, kad ji tilps nepriekaištingai. Kiek vietos skalbyklei turite?

60–48 cm pločio erdvė – idealu iš priekio įkraunamai skalbyklei

48–34 cm pločio erdvė – siaura, iš priekio įkraunama skalbyklė čia tilps puikiai

45–40 cm pločio erdvė – rekomenduojama rinktis iš viršaus įkraunamą skalbyklę

Patarimas. Jei Jūsų patalpa, kuriame bus skalbyklė, yra ganėtinai maža, rekomenduojame rinktis skalbyklę su džiovinimo funkcija.

Talpa

Veikia pastoviai, o gal naudojate labai retai? Rinkdamiesi naują skalbyklę turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip dažnai ją naudosite.

Rečiau nei 4 kartus per savaitę – 5–6 kg talpos skalbyklės Jums turėtų visiškai pakakti, nebent dažnai tenka skalbti didesnius skalbinius: striukes ar patalynę.

4–6 kartus per savaitę – 7 kg talpos skalbyklė patenkins Jūsų poreikius.

Daugiau nei 6 kartus per savaitę – sumažinkite skalbimų skaičių tiesiog pasirinkdami skalbyklę su didesne talpa (daugiau kaip 8 kg).

Laikas ir patogumas

Esate ankstyvas paukštis, o gal mėgstate naktinėti? Tokiu atveju rinkitės skalbyklę su laiko atidėjimo funkcija, kad galėtumėte atidėti skalbimo pradžią Jums patogiam laikui: vėlyvai nakčiai arba ankstyvam rytui.

Valdykite skalbyklę nuotoliniu būdu!

Dar niekada tai nebuvo taip paprasta. Rinkitės skalbimo mašiną su galimybe valdyti ją nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną.

Džiovinimas

Kaip džiovinate savo drabužius? Rinkitės skalbyklę su greito sukimosi funkcija, kad džiovinama būtų trumpiau. Kuo greičiau drabužiai sukasi juos skalbiant, tuo daugiau drėgmės pašalinama.

Patarimas. Nepamirškite nustatyti lėtesnį sukimosi ciklą skalbiant švelnesnės priežiūros reikalaujančius rūbus, kad jie ilgiau išliktų tvirti ir gražūs. Mūsų skalbimo mašinos su „UltraCare“ technologija apsaugo kiekvieną plaušelį.

Išsirinkite savo skalbyklę

Nuo visai šeimai skirtų skalbyklių su dideliais būgnais iki nuotoliniu būdu valdomos technikos ir kompaktinių prietaisų – „Electrolux“ turi idealią skalbyklę būtent Jums. 

„ColourCare“ – visada ryškios Jūsų spalvos

Mūsų „ColourCare“ sistema išgrynina vandenį, kad skalbimo priemonės veiktų efektyviausiai – net ir žemose temperatūrose. Švelni ir kruopšti priežiūra išlaiko Jūsų skalbinių spalvas tokias ryškias, lyg jie būtų nauji. 

Spalvos neišblunka, kad ir kiek skalbtumėte

Svarbiausia yra vanduo. Unikali filtravimo sistema pašalina kenksmingus mineralus ir išgrynina vandenį švelniam ir kruopščiam skalbimui. Žemiau esantys rezultatai yra spalvos atsparumo tikrinimas skalbiant poliesterį 50 kartų 30 °C temperatūroje. Su „ColourCare“ spalvos neišblunka ir juoda išlieka juoda, kiek beskalbtumėte.

Spalvos mėgsta druską

Net neliečiant jūsų drabužių, druska aktyvuoja jonų mainų filtrą, kuris suminkština vandenį ir pašalina grubius mineralus bei nešvarumus. Todėl spalvos išliks sodrios ir juodos netaps pilkomis, plovimas po plovimo.

„UltraCare“ – visiškai apsaugoti audiniai

Mūsų „UltraCare“ sistema sumaišo skalbiklį greitesniam ir kruopštesniam skalbimui. Tai užtikrina, kad kiekvienas audinio plaušelis būtų pasiektas ir tinkamai apsaugotas, o patys skalbiniai – gaivūs, minkšti ir lyg nauji dar ilgai.

Audiniai išlieka minkšti, kad ir kiek beskalbtumėte

Skalbiklis ir minkštiklis yra sumaišomi su vandeniu dar prieš jiems patenkant į skalbyklės būgną, taip veiksmingai pasiekiamas kiekvienas audinio plaušelis. Neišsisklaidęs skalbiklis neužtikrintų tokio efektyvaus skalbimo. „UltraCare“ sistema tolygiai paskirsto minkštiklį – dvigubai efektyviau nei tradicinė skalbyklė.

„UltraWash“ programa – stulbinantis skalbimas

Vos per 59 minutes ir tik 30 °C temperatūroje Jūsų drabužiai galės mėgautis išskirtine priežiūra – programa „UltraWash“ išsaugos naujų drabužių savybes ilgiau.

„SteamCare“ – jokių raukšlių

Mūsų „SteamCare“ sistema suteikia profesionalius rezultatus tiesiog skalbiant namuose. Kiekvieno skalbimo pabaigoje garai trečdaliu sumažina raukšlių, tad drabužių nebereikia lyginti. Su „SteamCare“ sistema galite atnaujinti audinius ir be skalbimo.

Tris kartus mažiau raukšlių

Garai skalbimo pabaigoje sumažina raukšlių net tris kartus efektyviau, lyginant su skalbykle be „SteamCare“ sistemos. Švarūs ir nesusiglamžę drabužiai vos per vieną skalbimą! Be to, mažiau lygindami išsaugosite jų tikrąją formą ir tekstūrą dar ilgiau.

Neskalbkite be reikalo – atšviežinkite drabužius vos per penkiolika minučių

Mėgaukitės „ką tik išskalbtų“ drabužių jausmu be skalbimo po kiekvieno nešiojimo. „Electrolux FreshScent“ yra pirmoji pasaulyje sistema, kuri atgaivina drabužius naudojant garus ir gaiviklius vietoje skalbiklio. Garai ir mūsų kruopščiai atrinkti gaivikliai leis nuolat mėgautis gaiviais ir švariais drabužiais.

„SensiCare“ – rūpestinga kasdienių drabužių priežiūra

Mūsų „SensiCare“ sistema užtikrina idealią priežiūrą nustatydama tinkamiausią laiką, energijos ir vandens suvartojimą. Tai apsaugo drabužius nuo per ilgo skalbimo ir užtikrina audinių tvirtumą bei minkštumą ilgesniam laikui.

Audiniai išlieka lyg nauji dvigubai ilgiau

Pagal 2015 metų „Ritex“ atlikto testo (Nr. 15CR00099) rezultatus, naudojant „SensiCare“ sistemą drabužiai išlieka lyg nauji du kartus ilgiau. Specialūs jutikliai automatiškai parenka skalbimo ciklo nustatymus pagal skalbinių įkrovos dydį. Trumpesnis skalbimo laikas ir mažiau suvartojamo vandens bei energijos – mažiau susidėvintys drabužiai bei tvaresnė aplinka!

Džinsų programa

Išsaugokite naujų džinsų pojūtį ir išvaizdą su mūsų švelnaus skalbimo programa.