Atraskite sau tobulą skalbimo mašiną

Atraskite sau tobulą skalbimo mašiną

Mūsų serijos

Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomas serijas, kad išsirinktumėte geriausiai savo namams tinkantį produktą.

  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • SensiCare
  • SteamCare
  • UltraCare
  • ColorCare

Apsvarstymui

Žemiau rasite dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant naują džiovyklę.

Daugiau informacijos apie produktą rasite vartotojo vadove.

Electrolux washing machine

Erdvė ir vieta

Nesvarbu, ar renkatės laisvai pastatomą ar įmontuojamą skalbyklę – jums reikia įsitikinti, kad ji tilps nepriekaištingai. Kiek vietos turite skalbyklei?

60–48 cm plotis – idealus dydis iš priekio įkraunamai skalbyklei
48–34 cm plotis – siaura, iš priekio įkraunama skalbyklė čia tilps puikiai
45–40 cm plotis – rekomenduojama rinktis iš viršaus įkraunamą skalbyklę

Patarimas: jei jūsų kambarys, kuriame bus skalbyklė, yra ganėtinai mažas, rekomenduojame rinktis skalbyklę su džiovinimo funkcija

Talpa

Veikia pastoviai, o gal naudojate labai retai? Rinkdamiesi naują skalbyklę turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip dažnai ją naudosite.

Rečiau nei 4 kartus per savaitę – 5–6 kg talpos skalbyklės jums turėtų pilnai pakakti, nebent dažnai tenka skalbti didesnius rūbus, kaip striukės ar patalynės
4-6 kartus per savaitę – 7 kg talpos skalbyklė pilnai patenkins jūsų poreikius
Daugiau nei 6 kartus per savaitę – sumažinkite skalbimų skaičių tiesiog pasirinkdami skalbyklę su didesne talpa (virš 8 kg)

Laikas ir patogumas

Esate ankstyvas paukštis, o gal mėgstate naktinėti? Tokiu atveju rinkitės skalbyklę su laiko atidėjimo funkcija, kad galėtumėte atidėti skalbimo pradžią jums patogiu laiku: vėlai naktį arba anksti ryte.

Valdykite skalbyklę nuotoliniu būdu!

Dar niekada nebuvo taip paprasta valdyti skalbyklės nuotoliniu būdu. Pasirinkite skalbimo mašiną su galimybe valdyti ją nuotoliniu būdu, išmaniojo telefono pagalba.

Džiovinimas

Kaip jūs džiovinate savo drabužius? Pasirinkite skalbyklę su greito sukimosi funkcija trumpesniam džiovinimui. Kuo greičiau sukasi jūsų drabužiai juos skalbiant, tuo daugiau drėgmės yra pašalinama.

Patarimas: nepamirškite nustatyti lėtesnį sukimosi ciklą skalbiant švelnesnės priežiūros reikalaujančius rūbus, kad jie ilgiau išliktų tvirti ir gražūs. Mūsų skalbimo mašinos su UltraCare technologija apsaugo kiekvieną plaušelį.

Pasirinkite savo skalbyklę

Nuo visai šeimai skirtų skalbyklių su dideliais būgnais iki nuotoliniu būdu valdomos technikos ir kompaktinių prietaisų – Electrolux turi idealią skalbyklę jums.

 


ColourCare – visada ryškiausios visos jūsų spalvos

Mūsų ColourCare sistema išgrynina vandenį, kad skalbimo priemonės veiktų efektyviausiai – net ir žemose temperatūrose. Švelnus ir kruopštus valymas išlaiko jūsų skalbinių spalvas tokias ryškias, lyg jie būtų nauji.

Spalvos neišblunka – plovimas po plovimo

Svarbiausia yra vanduo. Unikali filtravimo sistema pašalina kenksmingus mineralus ir išgrynina vandenį švelniam ir kruopščiam skalbimui. Žemiau esantys rezultatai yra spalvos atsparumo tikrinimas skalbiant poliesterį 50 kartų, 30 laipsnių temperatūroje. Su ColourCare spalvos neišblunka ir juoda išlieka juoda – plovimas po plovimo.

Spalvos mėgsta druską

Net neliečiant jūsų drabužių, druska aktyvuoja jonų mainų filtrą, kuris suminkština vandenį ir pašalina grubius mineralus bei nešvarumus. Todėl spalvos išliks sodrios ir juodos netaps pilkomis, plovimas po plovimo.

Įsigyti dabar

UltraCare – visiškai apsaugotos medžiagos

Mūsų UltraCare sistema sumaišo skalbiklį greitesniam ir kruopštesniam valymui. Tai užtikrina, kad kiekvienas audinio plaušelis būtų pasiektas ir tinkamai apsaugotas, o patys skalbiniai būtų gaivūs, minkšti ir išliktų lyg nauji dar ilgiau.

Audiniai išlieka minkšti. Plovimas po plovimo.

Skalbiklis ir minkštiklis yra sumaišomi su vandeniu dar prieš jiems patenkant į skalbyklės būgną. Tai užtikrina veiksmingą kiekvieno audinio plaušelio išvalymą, nes neišsisklaidęs skalbiklis neužtikrina pakankamai efektyvaus skalbimo. UltraCare sistema tolygiai paskirsto minkštiklį – dvigubai efektyviau nei tradicinė skalbyklė.

UltraWash programa – stulbinantis skalbimas

Vos per 59 minutes ir tik 30°C temperatūroje jūsų rūbai galės mėgautis išskirtine priežiūra mūsų programos UltraWash dėka – išsaugokite naujų drabužių savybes ilgiau.


SteamCare – visada lygūs

Mūsų SteamCare sistema suteikia profesionalius rezultatus tiesiog jūsų namuose. Užbaikite kiekvieną skalbimą garais, kad trečdaliu sumažintumėte raukšles ir jūsų drabužiai būtų gražūs bei lygūs be lygintuvo pagalbos. Arba pasinaudokite SteamCare sistema tiesiog skalbinių atnaujinimui, išvengiant nereikalingo skalbimo.

Tris kartus mažiau raukšlių

Drabužių išgarinimas skalbimo pabaigoje reiškia, kad audiniai atsipalaiduoja ir raukšlės sumažinamos net tris kartus efektyviau, lyginant su skalbykle be SteamCare sistemos. Dabar galite išskalbti ir išgarinti vieno skalbimo metu, o be nuolatinio lyginimo jūsų drabužiai išsaugos savo tikrąją formą ir tekstūrą dar ilgiau.

Neskalbkite be reikalo – atšviežinkite savo rūbus vos per penkiolika minučių

Mėgaukitės „ką tik išskalbtų“ drabužių jausmu be skalbimo po kiekvieno nešiojimo. Electrolux FreshScent yra pirmoji pasaulyje sistema, kuri atgaivina rūbus naudojant garus ir gaiviklius vietoje skalbiklio. Garai ir mūsų kruopščiai atrinkti gaivikliai leis nuolat mėgautis gaiviais ir švariais rūbais.

Įsigyti dabar

SensiCare – rūpestinga priežiūra kasdieniams rūbams

Mūsų SensiCare sistema užtikrina idealią priežiūrą nustatant tinkamiausią laiką, energijos ir vandens suvartojimą jūsų skalbiniams. Tai apsaugo drabužius nuo per ilgo skalbimo ir užtikrina tvirtesnius ir minkštesnius rūbus ilgesniam laikui.

Audiniai išlieka lyg nauji dvigubai ilgiau

Pagal 2015 metų Ritex testo rezultatus (testo nr. 15CR00099), naudojant SensiCare sistemą drabužiai išlieka lyg nauji du kartus ilgiau. Specialūs jutikliai automatiškai nustato skalbimo ciklo parametrus pagal skalbiamų rūbų kiekį, kad būtų sumažinamas skalbimo laikas ir vandens bei energijos suvartojimas. Tai užtikrina mažesnį rūbų sudėvėjimą ir aplinkos tausojimą.

Džinsų programa

Išsaugokite naujų džinsų pojūtį ir išvaizdą su mūsų švelnaus skalbimo programa.