Partneriai

Partneriai

 

„Electrolux“ – draugiškas

prekės ženklas

„Electrolux“ – atviras bendradarbiavimui prekės ženklas. Partnerių sąraše galima rasti garsiausias šalyje kulinarijos studijas, šiuolaikišką požiūrį propaguojančias švietimo įstaigas ir kūrybinių projektų kūrėjus. 

„Kulinarijos studija“

Studijai vadovaujantis garsus virtuvės šefas iš Italijos Gian Luca Demarco savo darbe kliaujasi „Electrolux“ buitine technika. Drauge su „Electrolux“ virtuvės guru drąsiai pasineria į skanius projektus ir kviečia susitikti apetitą keliančiuose renginiuose. 

Kulinarijos studija „Beatos virtuvė“

Savo patiekalus „Electrolux“ orkaitei patiki ir kulinarė Beata Nicholson, vadovaujanti pačiame Vilniaus centre įkurtai savo vardo studijai. Tačiau vien orkaitės įrengiant virtuvę juk negana, todėl „Electrolux“ pasirūpino, kad šioje studijoje nebūtų pasigesta nieko.

„Gardu Gardu“

Kokybiškų produktų bei gardžių receptų kūrėjai „Gardu Gardu“ nuolat susitinka televizijos studijose.  Konditerijos meistrai eteryje diktuoja skaniausius ir netikėčiausius receptus, o „Electrolux“ garantuoja, kad nė vienas apetitą keliantis šedevras nebus prisvilęs. 

Vilniaus dailės akademija

Bendradarbiaudama su „Electrolux“ Vilniaus dailės akademija šiandien džiaugiasi puikiais rezultatais – dizaino katedroje įrengta pirmoji šalyje „Electrolux maisto ir dizaino laboratorija“, aprūpinta „Electrolux“ serijos „Inspiration“ buitine technika. Laboratorijos durys atviros tiems, kurie netrunka kulinarijoje įžvelgti meną, ir nori inovatyviai žengti tobulumo link.

Demokratinė mokykla

Pirmoji Lietuvoje Demokratinė mokykla, kurios duris kasdien varsto šimtai pradinukų ir lankyti mokyklą dar besiruošiančių vaikų, šiandien gali pasigirti kulinarijos klase. Su „Electrolux“ pagalba įrengus tokią klasę, mokykloje mažieji įgauna pirmąsias žinias apie sveiką, subalansuotą, taisyklingą mitybą, kurias po pamokų gali savarankiškai panaudoti praktiškai.