Indaplovės

Indai vėl spindės, jei virtuvėje stovės „Electrolux“ indaplovės. Naujosios „Electrolux ComfortLift®“ – pirmosios pasaulyje indaplovės, kurios leidžia pakelti apatinį krepšį į sau patogų aukštį. Tai reiškia, kad nebereikės lankstytis sudedant ir išimant indus. Šios indaplovės sukurtos tarnauti jums, kad galutinis rezultatas visada džiugintų. Naudokite ją taip, kaip patogu jums!

Įkvepiantys patogumai

„ComfortLift®“ yra pirmosios pasaulyje indaplovės, kurios leidžia pasiekti indus taip lengvai. Kaip jos veikia? Visai paprastai – norėdami įdėti ar išimti indus, paimkite už priekyje esančios rankenėlės, ir kilstelėkite lentyną į sau patogų aukštį. Taip šios indaplovės tampa daug patogesnės, nes jums nebereikia lankstytis dėl kiekvienos lėkštės.

Indaplovė su ComfortLift® funkcija

 • list-circle ComfortLift® švelniai iškelia apatinį indų krepšį iki idealaus aukščio indams iškrauti ir sukrauti
 • list-circle ComfortLift® švelniai iškelia apatinį indų krepšį iki idealaus aukščio indams iškrauti ir sukrauti
 • list-circle Indaplovės su ComfortLift® funkcija yra pirmosios, kuriose indus pasiekti taip lengva
 • list-circle Išbandykite elegantišką indų krepšio iškėlimo funkciją su trimis lygiais
 • list-circle Pelnytas Red Dot apdovanojimas „Geriausias iš geriausių“

Atsisveikinkite su vandens dėmėmis

Dėl naujos „Electrolux AirDry“ technologijos, ciklui pasibaigus indaplovės atsidaro automatiškai. Taip jose neužsilieka šiluma ir kondensatas, todėl indai būna iš tiesų sausi. Natūralus būdas visiškai išdžiovinti indus, atsikratyti vandens dėmių ir efektyviai sumažinti elektros energijos išlaidas. Be to, ši funkcija primena apie išplautus indus ir leidžia išvėdinti prietaisą.

Indaplovė su AirDry funkcija

 • list-circle AirDry® funkcija indų džiovinimui naudoja natūralią ventiliaciją ir nepalieka lašelių dėmių
 • list-circle Automatiškai prasiveriančios durelės užtikrina, kad indai jau bus sausi kai norėsite juos išimti
 • list-circle AirDry® funkcija naudoja natūralų džiovinimo būdą, užtikrinant geriausius rezultatus ir mažesnes elektros energijos sąnaudas

Pagrindiniai privalumai buityje

Energijos vartojimo efektyvumas – aukščiausios klasės prietaisai per metus suvartoja itin mažai elektros energijos. Maždaug tiek, kiek dvi 60 W kaitinamosios lemputės virtuvėje, kurios šviestų kasdien plaunant indus rankomis.

Mažas vandens suvartojimas – suvartoja mažiau vandens, nes vienoje talpoje išplaunama daug daugiau indų, nei plaunant rankomis.

Daugiau laiko sau – leidžia sutaupyti laiką kasdieniams darbams, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į jums svarbius dalykus. Indus palikite indaplovėms.

Puikus rezultatas kiekvieną kartą – po kiekvieno plovimo indai švarūs, be jokių priekaištų.

Aukštesnis higienos lygis – naudoja labai karštą vandenį ir karštus garus, kurie indus ne tik išplauna, bet ir dezinfekuoja.

Pamirškite taurių plovimą rankomis
Nepriekaištingai švaru. Tobulai saugu
Universalaus dydžio

Kaip ją išsirinkti

Indaplovės būna skirtingų parametrų. Tai leidžia įvertinti galimus variantus ir iš plataus asortimento išsirinkti tinkamiausią variantą sau. Renkantis naują prietaisą rekomenduojame apsvarstyti šiuos parametrus:

 • list-circle Energijos vartojimo efektyvumas – aukščiausios klasės prietaisai yra ekologiški ir sunaudoja labai mažai elektros energijos.
 • list-circle Triukšmo lygis – svarbu, jei virtuvė sujungta su gyvenamąja erdve.
 • list-circle Dizainas – asortimente yra tiek laisvai statomų, tiek montuojamų indaplovių.
 • list-circle Ergonomika – ar tenkina valdymo skydelio pozicija ir išdėstymas, ar lengva atidaryti dureles, ar patogu dėti indus.
 • list-circle Dydis – asortimente rasite įvairių dydžių, todėl indaplovę pritaikyti galime net ir mažiausioms virtuvėms.
 • list-circle Programos ir funkcijos – kai kurie modeliai siūlo ir vakarėlių režimą, leidžiantį išplauti indus vos per 30 minučių!
 • list-circle Talpa – atsižvelgiant į jūsų įpročius, reikia įvertinti reikalingą talpą.
 • list-circle Priežiūros reikalavimai – ją lengva prižiūrėti – tereikia užpildyti talpyklas reikiamomis priemonėmis ir laikas nuo laiko nustatyti valymo ciklą.