Indaplovės

Indai vėl spindės, jei virtuvėje stovės „Electrolux“ indaplovės. Naujosios „Electrolux ComfortLift®“ – pirmosios pasaulyje indaplovės, kurios leidžia pakelti apatinį krepšį į sau patogų aukštį. Tai reiškia, kad nebereikės lankstytis sudedant ir išimant indus. Šios indaplovės sukurtos tarnauti jums, kad galutinis rezultatas visada džiugintų. Naudokite ją taip, kaip patogu jums!

Skaityti daugiau

Mūsų labiausiai energiją taupančios indaplovės

EcoLine - labiausiai išteklius taupančios indaplovės mūsų asortimente. Visose indaplovėse yra funkcijų, leidžiančių taupyti išteklius ir pasiekti nepriekaištingus rezultatus.

Įkvepiantys patogumai

„ComfortLift®“ yra pirmosios pasaulyje indaplovės, kurios leidžia pasiekti indus taip lengvai. Kaip jos veikia? Visai paprastai – norėdami įdėti ar išimti indus, paimkite už priekyje esančios rankenėlės, ir kilstelėkite lentyną į sau patogų aukštį. Taip šios indaplovės tampa daug patogesnės, nes jums nebereikia lankstytis dėl kiekvienos lėkštės.

Indaplovė su „ComfortLift®“ funkcija

 • „ComfortLift®“ švelniai iškelia apatinį indų krepšį iki idealaus aukščio indams iškrauti ir sukrauti
 • Indaplovės su „ComfortLift®“ funkcija yra pirmosios, kuriose indus pasiekti taip lengva
 • Išbandykite elegantišką indų krepšio iškėlimo funkciją su trimis lygiais
 • Pelnytas „Red Dot“ apdovanojimas „Geriausias iš geriausių“

Atsisveikinkite su vandens dėmėmis

Dėl naujos Electrolux „AirDry“ technologijos, ciklui pasibaigus indaplovės atsidaro automatiškai. Taip jose neužsilieka šiluma ir kondensatas, todėl indai būna iš tiesų sausi. Natūralus būdas visiškai išdžiovinti indus, atsikratyti vandens dėmių ir efektyviai sumažinti elektros energijos išlaidas. Be to, ši funkcija primena apie išplautus indus ir leidžia išvėdinti prietaisą.

Indaplovė su „AirDry“ funkcija

 • „AirDry®“ funkcija indų džiovinimui naudoja natūralią ventiliaciją ir nepalieka lašelių dėmių
 • Automatiškai prasiveriančios durelės užtikrina, kad indai jau bus sausi kai norėsite juos išimti
 • „AirDry®“ funkcija naudoja natūralų džiovinimo būdą, užtikrinant geriausius rezultatus ir mažesnes elektros energijos sąnaudas

Pagrindiniai privalumai buityje

Energijos vartojimo efektyvumas – aukščiausios klasės prietaisai per metus suvartoja itin mažai elektros energijos. Maždaug tiek, kiek dvi 60 W kaitinamosios lemputės virtuvėje, kurios šviestų kasdien plaunant indus rankomis.

Mažas vandens suvartojimas – suvartoja mažiau vandens, nes vienoje talpoje išplaunama daug daugiau indų, nei plaunant rankomis.

Daugiau laiko sau – leidžia sutaupyti laiką kasdieniams darbams, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į jums svarbius dalykus. Indus palikite indaplovėms.

Puikus rezultatas kiekvieną kartą – po kiekvieno plovimo indai švarūs, be jokių priekaištų.

Aukštesnis higienos lygis – naudoja labai karštą vandenį ir karštus garus, kurie indus ne tik išplauna, bet ir dezinfekuoja.

Skaityti daugiau

Pamirškite taurių plovimą rankomis
Nepriekaištingai švaru. Tobulai saugu
Universalaus dydžio

Kaip ją išsirinkti

Indaplovės būna skirtingų parametrų. Tai leidžia įvertinti galimus variantus ir iš plataus asortimento išsirinkti tinkamiausią variantą sau. Renkantis naują prietaisą rekomenduojame apsvarstyti šiuos parametrus:

 • Energijos vartojimo efektyvumas – aukščiausios klasės prietaisai yra ekologiški ir sunaudoja labai mažai elektros energijos.
 • Triukšmo lygis – svarbu, jei virtuvė sujungta su gyvenamąja erdve.
 • Dizainas – asortimente yra tiek laisvai statomų, tiek montuojamų indaplovių.
 • Ergonomika – ar tenkina valdymo skydelio pozicija ir išdėstymas, ar lengva atidaryti dureles, ar patogu dėti indus.
 • Dydis – asortimente rasite įvairių dydžių, todėl indaplovę pritaikyti galime net ir mažiausioms virtuvėms.
 • Programos ir funkcijos – kai kurie modeliai siūlo ir vakarėlių režimą, leidžiantį išplauti indus vos per 30 minučių!
 • Talpa – atsižvelgiant į jūsų įpročius, reikia įvertinti reikalingą talpą.
 • Priežiūros reikalavimai – ją lengva prižiūrėti – tereikia užpildyti talpyklas reikiamomis priemonėmis ir laikas nuo laiko nustatyti valymo ciklą.