Garų rinktuvai

Mūsų platus garų rinktuvų asortimentas apima modernius ir elegantiškus modelius, padedančius sukurti reikalingą atmosferą virtuvėje ir papildyti virtuvės dizainą. Taip pat naujausi modeliai veikia tyliai ir netrukdo mėgautis patiekalu, kai prietaisas yra įjungtas.

Efektyvus gardžių patiekalų ruošimas

Atkreipkite dėmesį į tai, kas virtuvėje tikrai svarbu – paruošti gardų patiekalą. Dėl „Hob2Hood“ sistemos kaitlentė pati įjungia garų rinktuvą – kaitlentės nustatymai ir garų rinktuvo ventiliatoriaus greitis automatiškai nustatomi pagal tai, kaip ruošiamas patiekalas. Galite virti, kepti ir troškinti net neprisiliesdami prie savo garų rinktuvo – jis įsijungs automatiškai ir atitinkamai nustatys siurbimo galią pagal tai, kaip intensyviai ant kaitlentės ruošiamas patiekalas.

Garų rinktuvai su „Hob2Hood®“

 • Galingi, taupantys energiją garų rinktuvai
 • Itin efektyvus filtras, pašalinantis garus ir nemalonius kvapus
 • Integruotas LED apšvietimas idealiai tinka šiuolaikiniams namams
 • Išmanusis ryšys su kaitlente, todėl garų rinktuvai su „Hob2Hood®“ funkcija įsijungs automatiškai

Švarus virtuvės oras su energiją taupančiais gartraukiais

Mėgaukitės gaminimu su šeima ir draugais virtuvėje kurioje nėra nemalonių kvapų. Dėl mažesnio triukšmo lygio ir A (arba aukštesnės) energijos klasės gartraukiai efektyviau valo orą ir sukuria jaukią atmosferą.

Kaip išsirinkti garų rinktuvą

Garų rinktuvas yra svarbi kiekvienos visiškai įrengtos virtuvės dalis. Joks atidarytas langas negalės pašalinti drėgmės ir išplitusių kvapų taip, kaip kokybiškas garų rinktuvas.
Garų rinktuvai būna įvairių stilių ir tipų, telieka apmąstyti savo poreikius ir išsirinkti tinkamą.

Įmontuojamas arba kamino tipo
Įmontuojamas garų rinktuvas būna šiek tiek paslėptas, taip pat jis leidžia išnaudoti vietą spintelėse, tačiau kamino tipo garų rinktuvas taip pat tarnaus kaip išraiškinga detalė ir dizaino elementas virtuvėje.
Su vėdinimo anga arba be jos
Ne visose virtuvėse įmanoma prijungti garų rinktuvą prie vėdinimo angos. Jei kyla tokių sunkumų, galima pasirinkti garų rinktuvus, kurie orą cirkuliuoja per anglinius filtrus, taip išvalydami kvapus. Tokiam garų rinktuvui reikės keisti filtrą, tačiau galėsite atsisakyti ventiliacijos vamzdžių.
Modernūs arba klasikiniai
Naujausi garų rinktuvai siūlo dar negirdėtas funkcijas, pavyzdžiui su „Hob2Hood“ technologija, kai kurie modeliai yra prijungti prie kaitlentės ir automatiškai įsijungia, kai sistema aptinka, kad ant jos ruošiamas patiekalas. Taip pat yra garų rinktuvai, kurie yra įmontuojami ir bus beveik nepastebimi.
Triukšmo lygis
Atsižvelgiant į išsidėstymą, galima rinktis tylesnius arba garsesnius prietaisus. Jei virtuvėje yra ir valgomasis stalas, greičiausiai norėsite tylesnio prietaiso, kuris tyliai gaivins orą, kol mėgausitės maistu. Triukšmo lygis matuojamas decibelais.

Garų rinktuvo privalumai

 • Surenka ruošiant patiekalus atsirandančius kvapus ir drėgmės perteklių;
 • Sumažina kvapų pasklidimo už virtuvės ribų tikimybę;
 • Gaivina orą;
 • Yra modelių, kuriems nereikia vėdinimo angos;
 • Naujausi prietaisai yra tylūs ir taupo energiją;
 • Galimybė iš plataus asortimento išsirinkti savo virtuvei tinkamiausią dizainą;
 • Padeda sumažinti riebalų nuosėdų kiekį virtuvėje, ypač ruošiant maistą ant dujinių kaitlenčių;
 • Kai kurie modeliai įsijungia automatiškai, atsižvelgiant į kaitlentės veikimą.